logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Trust GXT258 Fyru (23465). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Trust GXT258 Fyru (23465).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Trust GXT258 Fyru (23465) liczba opinii klientów wynosi 25, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 14, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

11.4.2020

Świetny mikrofon. Porównywałem go równolegle z Superlux e205u MKII.Oba mikrofony ustawione na blacie w odległości ok. 40-50 cm od ust.Superlux nie ma pokrętła gain, ustawiony w systemie na 100% - przy takim ustawieniu nie jest dość czuły aby z tej odległości głos był mocny w trakcie rozgrywki ze znajomymi. Nie jest źle ale szału też nie ma. Wyraźne szumy własne słyszalne przy takim ustawieniu. Jest to ok mikrofon do nagrywania kiedy ma się go na statywie blisko ust, wtedy można zejść z czułością i szumy będą niskie.Teraz Fyru - zaskoczył mnie fakt iż nawet na fizycznym gain na 100% oraz +8 dB (max) w systemie mikrofon ten generuje ZERO szumu,dzięki temu mogę go mieć w takiej odległości na wysokiej czułości.Tryb stereo jest super (oczywiście nie do grania czy streamu). Intuicyjne diody pokazujące tryb pracy/mute. Mega plus za możliwość wyłączenia podświetlenia w przeciwieństwie do HyperX Quadcast. Z wyłączonym podświetleniem diody i tak zapalają się na chwilę przy zmianie trybów pracy - bardzo dobrze przemyślane.Jedynie stojak mógłby być jak w modelu GTX 256 Exxo.Współpracuje bez problemu z systemem Linux (Ubuntu).
jeszcze

11.4.2020

Świetny mikrofon. Porównywałem go równolegle z Superlux e205u MKII.Oba mikrofony ustawione na blacie w odległości ok. 40-50 cm od ust.Superlux nie ma pokrętła gain, ustawiony w systemie na 100% - przy takim ustawieniu nie jest dość czuły aby z tej odległości głos był mocny w trakcie rozgrywki ze znajomymi. Nie jest źle ale szału też nie ma. Wyraźne szumy własne słyszalne przy takim ustawieniu. Jest to ok mikrofon do nagrywania kiedy ma się go na statywie blisko ust, wtedy można zejść z czułością i szumy będą niskie.Teraz Fyru - zaskoczył mnie fakt iż nawet na fizycznym gain na 100% oraz +8 dB (max) w systemie mikrofon ten generuje ZERO szumu,dzięki temu mogę go mieć w takiej odległości na wysokiej czułości.Tryb stereo jest super (oczywiście nie do grania czy streamu). Intuicyjne diody pokazujące tryb pracy/mute. Mega plus za możliwość wyłączenia podświetlenia w przeciwieństwie do HyperX Quadcast. Z wyłączonym podświetleniem diody i tak zapalają się na chwilę przy zmianie trybów pracy - bardzo dobrze przemyślane.Jedynie stojak mógłby być jak w modelu GTX 256 Exxo.
jeszcze

10.4.2020

Kupiłem ze względu na funkcję wyboru skąd nagrywa dźwięk. Zwykle chcę by tylko mój głos sprzed mikrofonu, ale czasami z ekipą wybieram funkcję na przeciwko lub z każdej strony - dobra zabawa :)

12.2.2020

Kupione na targach - mega profesjonalne nagrywanie. Łapanie dźwięku na 4 różne sposoby - polecam każdemu jeśli raz nagrywa siebie, raz w towarzystwie. Gorąco polecam mikrofon, wart tej ceny!

2.11.2020

jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, mikrofon czysto nagrywa, mam go odrazu przy klawiaturze i ku mojemu zdziwieniu slychac tylko mnie, jestem bardzo zadowolony z zakupu.

23.6.2020

Mikrofon jest ok. Ale brak możliwości wyłączenia mikrofonu na stałe, albo ja nie wiem jak to zrobić :) Trzeba włączać funkcję mute za każdym razem po włączeniu komputera.

19.2.2020

Mikrofon naprawdę genialny. Jakość dźwięku znakomita, łatwy i przyjemny w obsłudze. Design naprawdę mi się podoba i jest dużym plusem.

1.3.2020

Mega mikrofon, świetnie się sprawdza podczas nagrywek, jakość wyłapanego dźwieku na naprawdę wysokim poziomie.

28.2.2020

Mikrofon z wyższej półki, jakość dźwięku niesmowita. Idealnie się sprawdzą podczas nagrywania i streamowania.

26.5.2020

Jeden z moich najlepszych zakupów. Łatwy w obsłudze i świetnie się sprawdza podczas streamowania.

27.1.2021

Świetna jakość dźwieku, genialna opcja z wyłapywaniem dźwięku z której strony się chce polecam

21.2.2020

Świetny mikrofon o naprawdę dobrej jakości. Bardzo dobrze wyłapuje dźwięk i wygląda mega.

19.12.2020

Świetny mikrofon. Dobra jakość dźwięku, bardzo dobrze sprawdza się podczas streamowania.

10.2.2020

Ciężki, profesjonalny mikrofon. Ustawienia zbierania dźwięku na 4 sposoby- genialne!

20.5.2020

Solidny, wielofunkcyjny mikrofon z intuicyjną sygnalizacją trybu pracy.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności