logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Xtrfy M42, czarny (M42RGBBLACK). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Xtrfy M42, czarny (M42RGBBLACK).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Xtrfy M42, czarny (M42RGBBLACK) liczba opinii klientów wynosi 6, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

23.1.2021

Świetna mysz do gamingu fps. Co oceniam na duży plus - możliwość zmiany tylnego panelu pod odpowiedni kształtu dłoni. Mimo tego, że mysz domyślnie jest przystosowana pod małe dłonie, to jednak możliwość dostosowania kształtu może sprawić miłą niespodziankę osobom o większych dłoniach. Świetny sensor, przyciski bardzo dobre, ale szału nie topowe, kabel ok - ale polecam bangii. Jeśli ktoś ma mniejsze dłonie i ma chwyt palm, albo claw - to polecam w ciemno.

6.2.2021

Myszka bardzo lekka, dobrze leży w dłoni (posiada wymienną nakładkę z innym kształtem, dopasowanie wedle preferencji), topowy sensor. Dużą zaletą jest brak zbędnych sterowników, a wszystko ustawiamy bezpośrednio w myszce.

25.5.2021

Towar zgodny z opisem. Mysz lekka i bardzo poręczna. Polecam zakup tego towaru.

6.4.2021

Jest świetna!!!

18.2.2021

Polecam

16.4.2021

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności