logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie A4Tech PK-910P. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu A4Tech PK-910P.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu A4Tech PK-910P liczba opinii klientów wynosi 83, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 28, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 15, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 31, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

2.4.2021

Całkiem w porządku kamerka, jakość całkowicie wystarczająca, przede wszystkim -kabel jest wystarczająco długi, by sięgnąć z monitora do komputera stojącego na ziemi-w tanich noname nie jest to takie oczywiste, kabel umieszczony z tyłu-czyli też przypadkowe potrącenie nie przestawi kamerki. Dodatkowo uchwyt kulisty pozwala na łatwą regulację( a nie przestawianie monitora). Kąt obiektywu jest ok.(choć mógłby odrobinę być węższy). Mikrofon jest wystarczająco dobry. Jak dla mnie nie ma co kupować "noname-ów" po 40-50zł bo szybko okazuje się ,że ich wady uniemożliwiają wygodne użytkowanie(np. beznadziejny mikrofon). Tu brakuje jedynie zaślepki kamery, ale gdy jest włączona,świeci się niebieska dioda,także przynajmniej tyle. Czy kupiłbym ponownie? Tak.
jeszcze

15.6.2021

Ciekawa propozycja dla kogoś kto potrzebuje kamery o węższym kącie widzenia (68° - w przypadku popularnej kamery Xiaomi jest to 90°, dane ze specyfikacji podanych przez producenta lub dystrybutora). Obraz o przeciętnej jakości, na mój gust zbyt mocno pobite kolory. Bez problemu pracowała w MS Teams i Zoom., Nie sprawdzałem mikrofonu. Zaletą jest możliwość łatwego ustawiania kamerki w trzech osiach. Z mojego punktu widzenia wadą jest brak gwintu do mocowania na statywie.

17.2.2021

Obraz z kamery jest w zupełności wystarczający do prowadzenia zwykłych rozmów czy wideokonferencji. W dobrym oświetleniu przekazuje eleganckie 30 klatek na sekundę, w słabszym ok. 15-20. W trakcie działania kamera sygnalizuje pracę przy pomocy niebieskiej diody. Posiada wbudowany mikrofon, lecz dźwięk nie jest niestety dla mnie zadowalający. Nie wymaga instalowania żadnych sterowników. Ogólnie w tej cenie (poniżej 100 zł) uważam, że warto ją kupić. Wersja 720p.

30.10.2020

dobry stosunek ceny do jakości, jakość obrazu jaką zapewnia kamera na dobrym poziomie podobnie jak dźwięk. Można ją postawić na biurku jak i zamocować na monitorze, choć przydałby się jakiś klips który zapewniłby stabilniejsze mocowanie tak na wszelki wypadek gdyby ktoś ruszał monitorem. Ogólnie POLECAM i kupiłby jeszcze raz taką samą.

24.10.2020

Polecam! Jak na tą cenę jestem zadowolony. W odpowiednim programie (ja użyłem OBS Studio, ale myślę że są jakieś programy do kamerek) zmniejszyłem jasność i już jest OK. Kabel jest w miarę długi, więc dosięgnął mi z monitora do komputera, ale jeśli u kogoś ta odległość jest ponadprzeciętna, to nie da rady, trzeba wtedy jakąś przedłużkę.

27.12.2021

Solidna kamerka do pracy zdalnej, stosunek ceny do jakości jeden z najlepszych na rynku. Jakość obrazu przeciętna - żadnych rewelacji nie ma, jednak ktoś kto poszukuje kamerki dla swojego PC tylko i wyłącznie dla szkółki która oczekuje od nas tego typu sprzętu, to ciężko znaleźć lepszy wybór.

22.5.2021

Kamerka dobrze wyświetla obraz, dużo ustawień w programie ze strony producenta. Długi przewód, regulowany klips do zamocowania kamerki, to same atuty... Jestem zadowolony z zakupu , bo i cena świetna w gorącym strzale. Polecam...

8.1.2022

Bardzo dobrze spełnia swoje zadanie, obraz jest ładny aczkolwiek za jasny. Pewnie da się to ogarnąć w jakimś programie, ale te domyślne opcje wyświetlania obrazu są nie najlepsze. Na duży plus regulacja i mocowanie do monitora.

29.1.2022

Jeżeli się uda kupić w promocji (cena około 70zł) to nie ma się czego czepiać, dobry stosunek cena - jakość. Jakość obrazu jak za tą cenę dobra, wykonanie b.dobre, fajny klip do mocowania (praktyczny) i całkiem ładny wygląd.

5.12.2020

910p działa dobrze, ale jest gorsza od wersji 910h, mam obydwie przetestowałem,nie jest 1030 fullhd tylko 780, podgląd jest wyraźny ale klatkuje, mikrofon b.dobry

23.3.2021

ok kamerka, działa bezproblemowo, nie wymaga instalowania żadnych sterowników. Obraz bez zastrzeżeń - odrobinę zielony, dźwięk raczej płaski

8.2.2022

Produkt jak najbardziej nadaje się do nauki zdalnej, niezła jakość obrazu, przyjemny wygląd, mozliwość regulacji w każdej płaszczyźnie.

18.7.2021

Kamera działa, sam mikrofon bardzo słaby. W moim przypadku często po podłączeniu zewnętrznego mikrofonu potrafią się jakoś "pogryźć".

7.1.2022

W miarę dobry obraz, mikrofon bardzo słaby, przeciętne wykonanie, ale to wszystko za bardzo niską cenę (45zł) w dzisiejszych czasach

29.12.2021

Bardzo tania (w promocji) i w zupełności wystarczająca kamerka do nauki dla dzieci. Windows 10 bez problemu obsługuje urządzenie.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności