logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Apple New iPad Pro 12,9" 1TB Wi-Fi Silver (MXAY2FD/A). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Apple New iPad Pro 12,9" 1TB Wi-Fi Silver (MXAY2FD/A).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Apple New iPad Pro 12,9" 1TB Wi-Fi Silver (MXAY2FD/A) liczba opinii klientów wynosi 29, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 21, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

26.10.2020

Jakość wykonania, szybkość działania, wymiary, głośniki to wszystko na duży plus. iPada używam głównie do pracy nad zdjęciami w lightroomie. Oprogramowanie ciągle się rozwija, ale już teraz nadaje się do profesjonalnych zastosowań. Nadal korzystam z komputera, ale 90% prac mogę wykonać szybciej i wygodniej na ipadzie. Z urządzenia w tym rozmiarze korzysta się wygodnie tylko z Apple Pencil. Uważam, że jak na urządzenie do profesjonalnych zastosowań powinno mieć lepiej skalibrowany kolorystycznie ekran.W mojej ocenie jest nieco zbyt kontrastowy, a kolory odrobinę za mocno nasycone. True Tone moim zdaniem przereklamowany bajer. Całe szczęście można wyłączyć. Bateria mogłaby trzymać nieco dłużej.Biorąc pod uwagę całokształt - polecam!
jeszcze

20.4.2021

W świecie tabletów firma Apple nie ma sobie równych mając doświadczenie wieloletnie. Nie jest przeszkodą fakt że nie ma wejścia na kartę pamięci ponieważ złączę USB typu C pozwala podłączyć mi dysk SSD 1 TB to duże udogodnienie. Jakość dźwięku mając na myśli odbiór jak i prowadzenie rozmów online jest na perfekcyjnym poziomie. A w tym konkretnym modelu to 5 mikrofonów oraz cztery głośniki co tworzy niezwykły klimat. Wyświetlacz igła w połączeniu z klawiaturą Slim i myszką bluetooth oraz dedykowany Pencil to urzadzenie,które wyręcza mnie w wielu zastosowań do których używałem laptopa. To urządzenie kompletne.
jeszcze

31.5.2021

Tablet wart swojej ceny jak na jego wymiary jest dość kompaktowy i można go trzymać jedną ręką. Największą zaletą jest wyświetlacz, który wiernie oddaje wszystkie kolory. Świetnie spisze się dla osób zajmujących się fotografią lub grafiką komputerową. Pomimo, że posiada tylko 6GB RAM jest bardzo dobrze zoptymalizowany i świetnie spisuje się podczas korzystania z Corel App czy Procreate.

18.11.2020

Produkt fajny, zanim był ipad pro 10.5, nie powiem, że poczułem silną różnicę w pracy (poza tym, że nie robi się tak gorąco), ale byłem bardzo zadowolony z rysika, przycisku dotykowego bardzo brakowało.

5.5.2020

Najmocniejszy Ipad na rynku, dziala idelanie, chociaz do skorzystania z pelni mozliwosci przyda sie jeszcze apple pen i magic keyboard. Dziala idealnie, no ale za cos sie placi :)

22.9.2020

Do rysowania w procreate robi robotę. Prawie 5 tysięcy złotych ale... jak go porównać z tabletami graficznymi niezależnymi od komputera to koszt nie wydaje się już taki zaporowy.

18.7.2020

ipad pro 1 tb siwy , szybki ios nie wolny , ładny , cena ok , zdjęcia idealne ???

12.2.2021

Produkt świetny, niezwykle wygodny i przydatny!

20.4.2021

niesamowity komfort dla kogoś kto rysuje :)

1.12.2020

Produkt bez uszkodzeń, działa rewelacyjnie.
Warunki usługiPolityka prywatności