logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Art Uchwyt do 6 Monitorów Led/(L-06). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Art Uchwyt do 6 Monitorów Led/(L-06).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Art Uchwyt do 6 Monitorów Led/(L-06) liczba opinii klientów wynosi 1, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

5.9.2021

Uchwyt ART L-06 kupłem w 2021. Kilka lat temu kupiłem też uchwyt ART L-01. Uchwyty z tej serii są wg. mnie najmocniejsze na rynku. Dla porównania mam również ART L-01X, który jest o wiele gorszy. Mam także (jedynie) solidnie wyglądający VonHaus. Uchwyty ART z serii L-01, L-06 itp. (bez żadnych dodatkowych literek typu L-01X) są solidne z trzech powodów. Po pierwsze ramiona są z profili o przekroju kwadratu (3cm x 3cm) a nie prostokąta (3cm x 2cm). Po drugie na przegubie każdego ramienia mamy tylko jedną śrubę,a nie tak jak zazwyczaj dwie. Po trzecie, śruby na przegubach są grubsze (klucz imbusowy 6) niż w innych uchwytach (klucz imbusowy 5). Ramiona uchwytów z tej serii są kompatybilne, tzn. można je swobodnie ze sobą łączyć. Dzięki temu udało mi się złożyć ponad 1-metrowy wysięgnik na monitor 6kg. Efekt jest taki, że wszystko działa. Zrobiłem (wcześniej) to samo z uchwytem VonHaus i nie można było ustawić monitora w zadanej pozycji. Cały czas się przekręcał wokół którejś ze śrub na przegubach (ponieważ śrub było za dużo i były za słabe). Szkoda, że ani producent, ani dystrubutorzy nie podają trzech wyżej wymienionych pozytywów w specyfikacji tego uchwytu – to naprawdę bardzo solidny i przemyślany produkt.
jeszcze
Warunki usługiPolityka prywatności