logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Balea Profesjonalny spray obfitość + blask 150ml. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Balea Profesjonalny spray obfitość + blask 150ml.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Balea Profesjonalny spray obfitość + blask 150ml liczba opinii klientów wynosi 22, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 22, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

23.11.2021

Produkt super- ale info dla zawiedzionych formułą - ja stosuję spray ten przed myciem włosów, na brudne włosy psikam i chodzę z tym chwilę- do h (nawet 15 min przed myciem daje efekty- mój kolor naturalny włosów ciemny blond/jasny brąz). On pachnie dość specyficznie, żeby nie powiedzieć śmierdzi... dlatego wolę przeboleć to przez chwilę i potem cieszyć się ładnymi refleksami/ rozjaśnieniem. Efekt będzie tak czy siak bo produkt bardzo skuteczny

20.4.2020

Już po drugim użyciu włosy wyglądają ta, jakby człowiek był na odświeżeniu koloru u fryzjera. Bardzo naturalny efekt. Cena również przystępna. Niestety włosy w dotyku nie są zbyt przyjemne, troszkę gumowate. Jednak efekt wizualny całkiem fajny, polecam produkt osobom które z jakichś powodów nie mogą pójść do fryzjera, żeby zrobić sobie odrosty.

28.9.2018

świetny produkt, bardzo ładnie rozjaśnia odrost, dając naturalny efekt. Dzięki temu nie muszę używać farby:-) Wystarcza na wiele aplikacji, jest bardzo łatwy w użyciu. Przypuszczam, że na ciemnych włosach efekt byłby słabszy a dla dla ciemnego blondu świetnie się sprawdza.

1.12.2020

jest lepszy od tego rodzimej produkcji, nie śmierdzi aż tak bardzo, jest dość delikatny i nawet popsikanie chwilę przed myciem daje naturalne, pożądane efekty- liźnięcia słońcem. Nie niszczy włosów. Moja kolejna butelka

17.9.2021

Polecam. Przyjemny zapach i już po pierwszym zastosowaniu (odrost) widać delikatny efekt. Włosy są nieco posklejane, ale taki efekt jest po każdym tego typu sprayu.

11.1.2021

Mój ulubiony rozjaśniacz do włosów. Stosowany raz w tygodniu pozwala zgubić odrost, dzięki czemu nie trzeba często chodzić do fryzjera. Produkt bardzo wydajny.

15.2.2020

Narazie po dwóch użyciach, słaby efekt, ale będzie jeszcze stosować, i mam nadzieje, ze będzie lepiej. Nie zniszczył włosów...

3.9.2021

super, uważam, że po BALEA MORE BLOND, kolor jest ładniejszy niż po innych , sprawdzonych sprayach... :)

1.9.2021

Jeden z lepszych sposobów na rozjaśnienie włosów. Efekt już po pierwszy zastosowaniu.

14.11.2021

Super stopniowe rozjaśnienie :) jedynie ma specyficzny zapach.

2.8.2021

Rzeczywiście rozjaśniający włosy tylko u mnie na rudawy kolor

18.3.2022

robi robotę, moim zdanie zapach jest ok

5.12.2020

Produkt zgodny z opisem, polecam.

15.1.2020

Szybko i sprawnie, polecam

15.1.2021

Bardzo dobry produkt

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności