logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie BANDI Eco Care kojący krem przeciwzmarszczkowy 50ml. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu BANDI Eco Care kojący krem przeciwzmarszczkowy 50ml.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu BANDI Eco Care kojący krem przeciwzmarszczkowy 50ml liczba opinii klientów wynosi 17, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 14, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

21.8.2019

Bardzo dobrze dopracowana receptura spełniająca wymogi wegan. Zastosowano najnowsze światowe rozwiązania w pielęgnacji skóry a mianowicie ekstrakty roślinne otrzymywane w procesie fermentacji, dobrze wpływające na mikrobom skóry, który jest obecnie analizowany przez cały świat medyczno-kosmetyczny. Pozyskane w drodze fermentacji substancje są lepiej rozpuszczalne, dużo lepiej przyswajalne przez naskórek, maja wyższą koncentrację związków aktywnych. Sam krem jest bogaty w składniki aktywne, wśród których znajdziemy wiele substancji pochodzenia roślinnego i emolientów. Taką „wzmocnioną” substancja jest innowacyjny filtrat otrzymany w procesie fermentacji łodyg i liści bambusa,który bardzo silnie nawilża skórę (wiążąc i zatrzymując wodę w naskórku nawet 10-krotnie lepiej niż aloes), uszczelnia naczynia krwionośne, stymuluje produkcje kolagenu oraz ma lekkie działanie promieniochronne. (UVA i UVB). Również cenna jest obecność bakuchiolu, którego skuteczność działania przeciwstarzeniowego porównywana jest w najnowszych badaniach do skuteczności działania retinolu. Po dwunastu tygodniach stosowania tej substancji w badaniach klinicznych zaobserwowano znaczną poprawę pigmentacji, elastyczności i jędrności skóry oraz ogólne zmniejszenie jej fotouszkodzeń. Krem zawiera olej kokosowy, którego korzystne działanie na skórę wynika między innymi z zawartości kwasów: laurynowego, kaprylowego, kaprynowego oraz witaminy E.Zawarte w kremie biofermenty i wielocukry korzystnie wpływają na mikrobiom skóry. Kosmetyk nie zawiera substancji barwiących oraz typowych substancji zapachowych i konserwujących (w składzie zastosowano składniki przeciwbakteryjne i przeciwutleniające).
jeszcze

6.2.2021

Świetny krem. Bardzo dobry skład. Delikatny, szybko się wchłania. Skóra jest po nim miękka, odżywiona i ukojona. Stosuję na serum z wit. C. Na dzień i na noc. Sprawdza się świetnie.

21.3.2021

dobry skład, co nie jest takie oczywiste w przypadku bandi. plus za brak zapachu, dobrze się wchłania, skora jest nawilzona. śmiało polecam

29.12.2021

Polecam , bardzo dobry krem. Lekka konsystencja, łatwo się rozsmarowuje i wchłania.

24.1.2022

Fajny, lekki krem. Ro moje drugie opakowanie.

20.5.2021

Najlepszy ,kojący, nawilżający

20.1.2021

Trochę słabo się wchłania.

18.1.2022

Bardzo dobry produkt

25.7.2021

Dobrze się wchłania

8.2.2021

produkt przeciętny

17.2.2021

Polecam

5.12.2020

Polecam

4.6.2020

SUPER!!

23.4.2021

Super

24.5.2021

Ok:)

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności