logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Baseus Halo Kabel Usb-C Z Diodą Led 2A 2M 40W Czarny. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Baseus Halo Kabel Usb-C Z Diodą Led 2A 2M 40W Czarny.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Baseus Halo Kabel Usb-C Z Diodą Led 2A 2M 40W Czarny liczba opinii klientów wynosi 199, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 195, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

29.5.2020

dobra jakość wykonania i szybkość ładowania, dzięki 2m długości można spokojnie ładować i używać, 2 minusy które zauważyłem - jak już ktoś wspomniał z jakiegoś dziwnego powodu nie chce ładować Samsunga Galaxy A50, nowszy Xiaomi Mi 10 ładuje już bez problemu, 2 minus - podświetlana końcówka trochę za mocno świeci

29.3.2021

Dobrej jakości kabel. W dodatku dużą zaletą jest że się nie załamuje. po wyjęciu z opakowania jest prosty nigdzie nie pozaginany. Ładowanie szybkie, telefon ładuje się szybciej niż na oryginalnym kabel, ładowarka pokazała moc. Podświetlenie wyraźnie, ale nie drażniące nawet w ciemności.

9.3.2021

Bardzo dobry kabel w cenie ok 20 zł. Ładuje szybko jak na swoją długość, wydaje mi się że porównywalnie co oryganalny kabel od mojego mate 10 pro. Dioda led jest trochę uciążliwa w nocy szczególnie jeżeli telefon trzymamy przy łóżku bo daje dosyć mocne światło jak na kabel ładowarki

14.7.2020

polecam, wygoda bo długi nie trzeba się wszędzie nachylać jak się chce korzystać z telefonu podczas ładowania. Ładuje szybko. Fajnie, że dioda miga jak jest w prądzie bo jak nie korzystam to widzę, ze trzeba wyłączyć.

19.3.2020

Kabel działa bez zastrzeżeń, choć mam wrażenie, że ładuje troszkę gorzej niż oryginalny do Samsunga S8. Długość idealna, wykonanie również bardzo solidne. Myślę, że jeden z najlepszych kabelków do ładowania.

16.4.2021

Wszystko fajnie, ale nastepnym razem nie kupiłbym kabelka ze światełkiem, no jakby jeszcze był to jeden stały kolor jak w zasilaczach Della, ale ten zmienia wciaż kolory, nudzi się taka funkcja szybko :)))

3.9.2021

Porządnie i estetycznie wykonany kabel. Bez problemu ładuje urządzenia w opcji szybkie ładowanie. Przydatna opaska do spinania kabla. Gruby oplot sprawia, że kabel jest odporny na uszkodzenia. Polecam.

28.4.2021

Sprawdza się w szybkim ładowaniu. Podświetlenie kabelka zmienia kolory co może się nie podobać, ale pozwala odnaleźć kabelek w nocy (oczywiście jeśli jest podłączony do działającej ładowarki).

5.8.2021

Fajny, miękki kabelek. Szkoda, ze swieci również wtedy, kiedy niczego nie ładuje. Ale może to po to, żeby pamiętać o wyjęciu go z gniazdka?Polecam i daję osiem gwiazdek.***** ***

2.8.2021

Rewelacja. Byłby wprost idealny, gdyby podświetlenie włączało się podczas podłączenia telefonu. Normalnie świeci się cały czas, co też jest fajne, bo łatwo ten kabel znaleźć po ciemku ;-)

31.7.2020

Używam Oneplus 6T i nie jest w stanie ten kable dać takiego samego prądu jak oryginalny kabel, ale nie robi mi to problemu, minimalne różnice w czasie ładowania. Ogólnie polecam.

8.10.2020

B. dobrej jakości przewód z kolorowym podświetleniem końcówki usb c. W parze z szybką ładowarką b. się sprawdza, ładowanie zdecydowanie szybsze. Za tą cenę i tą długość warto.

6.3.2021

Mechanicznie, wizualnie ok. Niestety nie obsługuje Quick Charge w moim przypadku na żadnej z posiadanych ładowarek. Efekt podświetlenia wtyczki super, jednak w nocy dokucza.

3.11.2020

Wydaje się solidny. Światełko nie oślepia w nocy a łatwiej znaleźć końcówkę do ładowania. Przede wszystkim ładuje z mocą 5A co daje "super charging" na telefonie huawei.

10.1.2021

Kabelek bardzo mocno świeci przy usb-c zmieniając kolory, tak że na nocne ładowanie w sypialni średnio się sprawdza. Poza tym wszystko w jak najlepszym porządku.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności