logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Baseus Ładowarka USB 3.0 Biała (CCALL-BH02). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Baseus Ładowarka USB 3.0 Biała (CCALL-BH02).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Baseus Ładowarka USB 3.0 Biała (CCALL-BH02) liczba opinii klientów wynosi 439, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 409, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 22, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

11.9.2021

Lista ogólnie bez uwag. Starannie wykonana i funkcjonalna. Jedna drobna uwaga, w mojej ocenie podświetlenie kontrolki jak i przełącznika załączenia powinno być bardziej widoczne np. w kolorze czerwonym lub niebieskim. Podniosłoby to skuteczność wyświetlenia jak i walory estetyczne. Zainstalowane obecnie oświetlenie w tonacji koloru żółtego jest trochę mało widoczne.

26.6.2020

Wskazanie napięcia i prądu ładowania bywa bardzo cenne bo są rzeczy, które pokazują w sposób nieczytelny bądź wcale nie pokazują czy już się naładowały czy jeszcze się ładują. Świetnie sprawdza się też możliwości kabelków. Wyświetlacz trochę za jasny, poza tym taka ładowarka z LCD to bardzo przydatna rzecz.

30.4.2020

Ładowarka spełnia postawione przed nią zadanie ,dobrze ładuje, obsługuje 3 porty. Wskaźnik napięcia/natężenia jest ciekawym gadżetem.Niestety zdrza się, że przy podłączeniu 2 prądożernych odbiorników, trzeci nie jest już ładowany - przydałaby się lepsza dystrybucja prądu, aby każde gniazdo coś dostało.

21.11.2021

To już moja druga ładowarka tego modelu. Jest świetna, bardzo wygodny jest wyświetlacz pokazujący na zmianę napięcie oraz obciążenie (natężenie). Szkoda tylko, że wersja jest jedynie europejska, bo szukałam dokładnie identycznej amerykańskiej na wyjazd i wygląda na to, że nie produkują :(

20.3.2020

Bardzo solidna ładowarka. Jest wystarczająco mocna do ładowania 3 telefonów naraz. Dwa porty są "szybkie" a jeden ładuje z delikatnym natężeniem 1A. Jest ładnie i solidnie wykonana, a wbudowany wyświetlacz informuje nas o prędkości ładowania i o obciążeniu ładowarki.

7.10.2020

Ładowarka ładuje i w tej kwestii wszystko jest ok, niestety wyświetlacz po okolo 5 miesiącach zaczął szwankować, wyświetla niepełne cyfry, a raczej pojedyńcze kreski, ciężko ocenić aktualnie pobór pradu. ładowarka w użyciu od roku.

8.11.2020

Nie używam już żadnej innej ładowarki. Ilość amperów dobierana w miarę postępu ładowania, mam pewność że parametry ładowania są zawsze idealnie dopasowane, nawet dla drobnej elektroniki typu słuchawki true wireless.

29.6.2020

3.4 A to całkowita moc ładowania dla tej ładowarki a nie moc 1 portu USB, co wskazuje tytuł. sama ładowarka ładuje ok. nie przegrzewa się itp. ja ładuje na niej Ipada oraz Iphona i wszystko działa bez problemu.

8.8.2020

Baseus to firma godna polecenia. To kolejny produkt z szerokiej gamy tego producenta, który kupiłem. Jestem zachwycony jakością i solidnością wykonania jak i działaniem urządzenia. Gorąco wszystkim polecam.

9.7.2020

Według opisu miała się nie nagrzewać ale się nagrzewa. Nie jest to dla mnie wada, zwyczajowo sprzęt ładuję zawsze pod pełną kontrolą, ale miała to być jej dodatkowa zaleta, której jednak nie stwierdzam.

28.3.2020

Ładowarka ładuje inteligencji jeszcze nie sprawdziłem. Natomiast kabel jest super, praktycznie żadnym z kabli jakie mam w domu nie mogłem bez cudowania naładować tabletu ten podjął pracę od razu super!

6.7.2021

Plus za długi kabel, możliwość ładowania kilku telefonów i uniwersalne wejście. Jednak informacja święcaca o napięciu w łądowarce jak dla mnie zbędna - przeszkadza podczas nocnego użytkowania.

1.9.2021

ładowarka jest ok, ale będąc podłączona stale wydaje dźwięk (coś w rodzaju piszczenia) bez względu na to czy ładuje jakieś urządzenie czy nie. Jest to dość uciążliwe, szczególnie w nocy...

6.3.2021

Jest w porządku. Trzyma parametry ładowania. Błyskawicznie pozwala zrobić porządek w starych kablach do ładowania, które się zostawia bo " może są dobre". Ależ mam porządek teraz :)

17.2.2021

Jedna z lepszych ładowarek na rynku firmy Baseus, umożliwia kontrole stanu ładowania i naładowania, gdyż ma LED display, który pokazuje w woltach i amperach aktualny stan ładowania.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności