logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Baseus Mini Adapter Ccall-Bt01. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Baseus Mini Adapter Ccall-Bt01.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Baseus Mini Adapter Ccall-Bt01 liczba opinii klientów wynosi 738, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 631, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 98, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

26.1.2022

Nie zgadzam się z oceną tego adaptera gdyż opiera się na nieprofesjonalnych domniemaniach. Wujek google i owszem jest pomocny, ale nie jest wyrocznią, zawsze należy brać pod uwagę indywidualne wykonania -- pod tą samą nazwą mogą się kryć różne niuanse, które wyznaczają funkcjonalność. Miarodajne natomiast jest robienie testów za pomocą odpowiednich aplikacji, gdyż to one sięgają do biosu i prawidłowo rozpoznają urządzenie. Zatem jeśli komputer wykazuje np bluetooth 4.0, to dokładnie tak jest. Naprawdę elektronikę sprawdza się dopiero w użytkowaniu, z uwagi na brak powtarzalności popularnych produktów.W tym wypadku nie ma żadnych zastrzeżeń. Adapter zakupiony do słuchawek daje mocny sygnał,transmisja dźwięku online przebiega bez żadnych zakłóceń czy przerywania, na znaczne odległości i przez ściany - nawet w transmisji na żywo (np YT). Jeśli chodzi o PC zasięg można zwiększyć umieszczając adapter na przedłużaczu USB.
jeszcze

21.2.2020

Bluetooth działa. Dla Windows 7 warto zainstalować sterowniki, żeby móc używać dodatkowych profili Bluetooth np. dla słuchawek bezprzewodowych. Trochę duży rozmiar instalki, ponad 400MB, ale przynajmniej działa poprawnie. Muzykę strumieniuje poprawnie, słucham z Tidal, Youtube lub odtwarzacza AIMP i jest ok. Problem pojawił się z filmami i przesyłem dźwięku do głośnika bezprzewodowego, zaczyna się rozjeżdżać z obrazem, przerywać lub trzeszczeć, jeszcze nie wiem od czego to zależy. Mimo wszystko polecam.

5.6.2020

Kupiłem bo po 7 latach w laptopie padł bluetooth. I ten mały odbiornik naprawdę daje rade, zasięg jest skromny - kilka metrów, ale sygnał łapie od razu. Sygnalizuje prace niebieską diodą, czego nie widać na zdjęciach. Sprawdzałem na głośniku zewnętrznym, słuchawkach i telefonie i wszystko wyłapywał. Nawet widział sprzęty u sąsiadów piętro niżej.

3.9.2020

Działa! I działa dobrze. Ten dongle Baseusa zwykle podłączam do komputera stacjonarnego, a do niego głośnik BT. Adapter wykrywa także bez problemu tv i dekoder Orange. Najważniejsze, że po zesparowaniu głośnika, dźwięk nie jest przerywany, a takie problemy miałem ze streamowaniem muzyki z telefonu.

13.12.2020

Pod Windows 7 Ultimate 64 bit i home 32 bit nie udało mi się tego zmusić do pracy. Na Win 10 ruszyło od pierwszej chwili bez żadnych zbędnych komunikatów. Minus jeden punkt za niezbyt duży zasięg - już za drzwiami pokoju zaczynało rwać, ale to być może kwestia wpięcia z tyłu komputera.

8.12.2021

Sprzęcik marzenie w łazience która jest za grubą jbl charge 3 dalej gra bez zająknięcia .(Ale tak mam go wpiętego z przodu obudowy) to samo w kuchni za ścianą Jedyna wada jaką zauważyłem to nie wypinajcie go na włączonym urządzeniu bo freezował windowsa 10 i trzeba było resetować.

23.12.2020

Bardzo dobra jakość. Migajaca niebieska dioda nieco denerwujaca, ale mozna się przyzwyczaić. Łączenie i transmisja bez zarzutu. Zasięg o tyle trudno ocenić, że mam go na biurku do rozmów, ale czasem 3 pietra niżej słuchawki się łączą - jak wtedy z transmisją - nie wiem.

22.12.2021

Wpiołem,cyk,bum,słuchawki działają,idę do łazienki,słuchawki z kompem się nie rozłączają,głośniki też przez butu działają,nie wiem jak dłuygo to potrwa ale narazie działa ok.Narazie jestem zadowolony,nie musiałem komputera zanosić do serwisuy żeby blutu mi wstawili.

26.3.2021

Wykorzystywany do słuchawek bezprzewodowych (edifier w800bt). Jakoś dźwięku zadowalająca, Mimo tego, że bardzo delikatnie szumi (słuchać w ciszy) i ma minimalne opóźnienie, to można zarówno posłuchać muzyki, jak i zagrać w grę. Za taką cenę, jak znalazł.

2.12.2019

Wymaga osobnego oprogramowania zawartego na małej płytce, co dla użytkowników bez napędów CD może okazać się problemem, szczególnie że z niewiadomych powodów nie może po prostu korzystać ze standardowego protokołu BT w windowsie, poza tym w porządku.

11.11.2020

Jak za tą cenę - super. Po podpięciu do komputera system sam pobrał sterowniki i teraz zachowuje się tak, jakby Bluetooth był wbudowany w płytę główną - można nim zarządzać w ustawieniach komputera, można go włączyć / wyłączyć na bocznym pasku.

30.6.2020

Działa bez zarzutu, automatycznie rozpoznany i zainstalowany przez system Windows 10 (jestem 99% pewien że także przez Windows Vista, 7 i 8). Współpracuje z telewizorem Smart TV (w moim przypadku Toshiba) żeby sparować z nim słuchawki BT.

4.9.2020

Automatyczna instalacja i rozpoznanie po podłączeniu do komputera (przy win 10). Paruje, przesyła, sprawdzony i działa. Przy słuchawkach z BT 4.3 , oczywiście łapie z prędkością 4.0 - ale nie ma opóźnień dźwięku przy filmach czy grach

30.3.2021

Adapter zakupiłem głównie po to, aby podłączyć pada bezprzewodowo. Spełnia on swoje zadanie nawet przy dwóch padach, lecz gdy oddalimy się powyżej 3m to ruchy wykonywane na padzie są już opóźnione, ale za tą cenę jest to wybaczalne.

17.8.2020

Słuchawki bluetooth łączą się bez problemu, nic nie przerywa. Grałem z tymi słuchawkami w Battlefielda. Opóźnienie pomiędzy obrazem a dźwiękiem było niezauważalne. Bez problemów oglądam filmy w odległości ok. 3m od odbiornika.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności