logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Bielenda Is Krem Z Kwasami Do Skóry Trądzikowej 50Ml. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Bielenda Is Krem Z Kwasami Do Skóry Trądzikowej 50Ml.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Bielenda Is Krem Z Kwasami Do Skóry Trądzikowej 50Ml liczba opinii klientów wynosi 26, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 20, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

30.7.2021

To jest niesamowite!! Mam taką love-hate relationship z Bielenda. Niektóre produkty za nic na mnie nie działają, inne szkodzą (wysyp w kosmos!), więc podchodziłam z rezerwą do tego produktu. Ale kwasy ma dobre, skład też, nic co mogłoby jakoś zaszkodzić... Co najwyżej nie zrobi nic. Ale działa! I to jak! Już po pierwszym użyciu widzę efekty. Po kolejnym jest jeszcze lepiej. Dobija istniejące pryszcze, pomaga w zwalczaniu stanów zapalnych. Póki co nie ma wysypu, skóra jest wygładzona. Czas pokaże czy przebarwienia znikną. Wydaje mi się, że to (w końcu) mój strzal w 10!

20.9.2021

Bardzo fajny krem dla osób ze skórą trądzikową, może szczypać nieco na początku (radzę smarować na początku stosowania miejscowo + cieniutką warstwę). Mimo zawartości kwasów oraz przeznaczenia kremu dla skóry tłustej używam go kilka razy w tygodniu na mojej suchej skórze i sprawdza się super ale trzeba uważać bo jest raczej silny i może podrażniać delikatne cery. Bardzo fajny krem z fajnym składem, polecam

11.4.2022

Minął już jakiś czas od zakupu tego produktu, więc mogę napisać opinię- jestem zachwycona tym kremem. Zauważyłam, że już nie wyskakują mi te okropne wulkany/gule. Budzę się z uspokojoną skórą na twarzy, która wcześniej bardzo się przetłuszczała w nocy. Krem sam w sobie nie nawilża mojej buzi dobrze, ale ratuje to inny krem. Na pewno kupię jeszcze raz.

16.6.2020

Polecam!!! Jedyny produkt, który poradził sobie z moją problematyczną twarzą, a testowałam już wszystko ( wiek 28 lat). Wreszcie mogę wyjść do ludzi bez tony pudru.

4.2.2021

Świetny kosmetyk. Używam od kilku dni - widocznie wygładza i rozjaśnia skórę. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.

24.3.2022

Bardzo dobry krem, cera na drugi dzień po użyciu w bardzo dobrej kondycji

30.9.2021

Bardzo skutecny krem na trądzik, wygodne opakowanie, polecam.

5.5.2021

jeden z niewielu kosmetyków, który trzyma moją cerę w ryzach

23.5.2021

dobry krem, szkoda kupować inne komercyjne kremy...

10.12.2021

Lekki, nie drażni, u mnie się bardzo dobrze sprawdza.

25.2.2021

Widzę efekty już po tygodniu stosowania!

19.2.2022

Bardzo dobry krem. Uspokoił moją cerę.

5.9.2021

Najlepszy dla cer trądzikowych!

29.9.2021

Polecam do cery trądzikowej

18.3.2021

Moi ulubiony,pomaga 100%

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności