logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Blow BLUETEC BC-3016 (78286). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Blow BLUETEC BC-3016 (78286).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Blow BLUETEC BC-3016 (78286) liczba opinii klientów wynosi 139, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 139, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

1.12.2019

radio.... właśnie radio to to nie jest i jako radio tego nie kupiłem, tylko jako odtwarzacz mp3 do auta, działa z pendrivenem usb i wiem że tyle działa(wyprowadzone mam kabelki do fabrycznego radia jako AUX) . Spróbowałem używać jeszcze funkcji radia lecz jak przypuszczałem zakłócenia i gubienie sygnału jest tak duża że dyskwalifikuje to to urządzenie jako radio (podłączyłem zamiast oryginalnego radia do fabrycznej anteny na której działa fabryczne radio i po 100m po prostu wyłączyłem). Ja jestem z produktu zadowolony bo moje oczekiwania spełnia dlatego pięć gwiazdek, lecz jak ktoś kupuje by używać jako radio to odradzam (odradzam wtedy radia poniżej 100pln - choć cena nie może być kryteriumjakości).
jeszcze

14.5.2020

Zwykłe najtańsze radio. Mam z nim problem ale nie wiem czy to wina auta czy radia więc nie będę tu o nim pisał. Bluetooth działa dobrze, ale ma problem z graniem normalnego radia. W kwestii budowy to jest to po prostu tani plastik ale nie jest aż tak źle. W sumie za te pieniądze radio z bluetooth 5/5 gwiazdek.

1.12.2019

Jak na tą cenę to rewelacja. Jedyna wada to tuner fm. Potrafi gubić radia nawet przy bardzo mocnym zasięgu (centrum miasta). Bluetooth działa rewelacyjnie, odbieranie połączeń i kończenie z panelu radia. Nawet obsługuje przyciskami z radia aplikacje muzyczne na telefonie!

11.9.2021

Stosunkowo niewielkie pieniądze i o dziwo gra, działa wszystko zgodnie z opisem. Tylko do ceny trzeba doliczyć przejściówkę instalacji, bo nie jest w standardzie ISO, ale wtyczka z przewodami jest w zestawie. Jedna gwiazdka mniej za, jak dla mnie zbyt delikatne wykonanie.

22.3.2020

W tej cenie oferuje wiele możliwości. Jakość adekwatna do ceny. Gra to najważniejsze. Czyta USB, odbiera radio i posiada jako tako działający moduł bluetooth. Nad jakością dźwięku czy wykonania nie ma co snuć głębszych przemyśleń. Mam nadzieję że parę lat wytrzyma.

29.3.2020

Radio działa, wszystkie funkcje ok, bluetooth działa, pilot działa. Jak za radio w tej cenie wszystko ok. Przydała by się kostka ISO w zestawie, bo jest trochę lutowania, ale poza tym jestem zadowolony z zakupu.

3.12.2019

Super radio łączy się przez bt z telefonem po uruchomieniu bez kłopotu.Za tą cenę proponuje.Wszyscy są w szoku z funkcji radia w aucie z 98r. Za cenę bagatelnie niską.

21.10.2019

Wszystko jak w opisie działa bez zarzutu i ku zdziwieniu zestaw głośnomówiący w szczególności mikrofon w radiu oceniam na bardzo dobry biorąc pod uwagę cenę radia

9.10.2019

Radio godne z opisem za taką cenę serdecznie polecam gdyż nie jedno firmowe radio jest słabsze jakościowo. Funkcja zestawu głośnomówiącego sprawdza się na 100%

3.4.2020

Radio na pewno nie ma 4x50w, dużo mniej. Przy połączeniu przez kabel aux strasznie trzeszczy, ale oprócz tego okej. Jak za tą cenę może być.

4.12.2019

Radio delikatne lecz takie powinno być. Trochę gubi fale radiowe ale wzmacniacz antenowy i działa jak należy. Tanie i daje radę

17.2.2020

Spełnia swoje zadanie jako odtwarzacz MP3 z kart SD. Połączenie przez BT i muzyka z telefonu działają. Radio nie testowałem.

26.3.2020

Cena dobra. Radio zgrabne jestem zadowolona. Niestety pilot dotarł w częściach... Nie działa. Po za tym jestem zadowolona.

31.10.2021

Jak za te pieniądze nie dostaniecie nic lepszego, mało komfortowe jest to, że traci fale ale nie można mieć wszystkiego.

9.5.2020

Radyjko obleci, gra i jako tako wygląda. Nieco gorzej z wykonaniem ale w tej cenie wszystko układa się w spójną całość

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności