logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Bosch AXT 25 TC 0600803300. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Bosch AXT 25 TC 0600803300.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Bosch AXT 25 TC 0600803300 liczba opinii klientów wynosi 34, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 34, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

27.11.2019

Urządzenie jest solidne. Jest też duże w porównaniu do konkurencji. Jednak to nie problem, bo można je częściowo zdemontować co ułatwia przechowywanie. Koleje pozytywne zaskoczenie to, że Bosch AXT 25 TC nie generuje tak dużego hałasu jak się spodziewałem, sądząc po jego gabarytach i mocy.Rozdrabniarka radziła sobie dobrze z suchymi jak i świeżymi gałęziami, poza kilkoma blokadami narzędzia tnącego, ale to ja przesadziłem z ilością drobnych gałęzi włożonych jednocześnie do leja. Kilka minut wystarczyło aby zorientować się jak podawać materiał do rozdrobnienia, aby urządzenie pracowało wydajnie i efekt rozdrobnienia był zadowalający.Ogólnie urządzenie solidne i wydajne. Jedyna wada to cena zakupu.Jednak i tak jestem zadowolony.
jeszcze

9.5.2011

Długo zastanawiałem się nad wyborem urządzenia do rozdrabniania. Dwa lata temu wybrałem Bosch-a AXT 25TC przede wszystkim ze względu na system tnący TurboCut. Słowo daję czegoś takiego nie spodziewałem się, choć na animacjach ten system wyglądał wyjątkowo dobrze. Nie do zajechania, nie do zapchania, gałęzie o średnicy ok 40mm nie stanowią najmniejszego problemu. Przemiela zarówno suche patyki jak i świeże gałęzie, liście, gałęzie iglaków i miękkie pędy bylin. Pewien mankament stanowi niezbyt odporny na kontakt z nożami popychacz (ta czerwona łopatka na zdjęciach). Wyjątkowo wytrzymała i bezpieczna konstrukcja.

1.5.2015

Rozdrabniacz jest bardzo solidny, tnie naprawdę grube gałęzie. Bardzo dobrze radzi sobie ze starymi gałęziami, z czego jesteśmy zadowoleni szczegółnie, bo takich mieliśmy dużo. Jest bardzo wydajny, jedna osoba nie wystarczy, tak szybko mieli, że powinny ładować dwie osoby na przemian. Wejście na gałęzie jest dostosowane do grubości, że większe gałęzie niż 4,5 cm nie wejdą. Nie sprawił nam żadnych kłopotów, wad na razie nie stwierdzam. Jest drogawy, ale wart swojej ceny, jesteśmy bardzo zadowoleni.

8.5.2013

Dotychczas miałem czeską wydajną rozdrabniarkę, której używałem niechętnie, bo była głośna, byłem wytrząsany, a rozdrabnianie trwało cały dzień, jedyny plus starej rozdrabniarki - umiała rozdrabniać mokre, cienie gałęzie. Ten Bosch to zupełnie inna rozmowa, to, co rozdrabniałem cały dzień, mam zrobione w 2 godziny. Jestem w pełni zadowolony. Żadnego hałasu i już mną nie trzęsie!

6.6.2014

Rewelacyjny to galezi swiezych i przesuszonych, przetestowane rowniez na cienkich witkach wierzb, nie zapycha sie przy swiezych lisciach, Tnie na drobne kawalki ( po drobnym przykreceniu noza), idealne do kompostownika. Przy selekcji materialu (same galezie) swietne jako kora. Polecam, jestem bardzo zadowolona. Latwy montaz, demontaz.

26.9.2014

Produkt dla działkowców ponieważ ma za małą wydajność. Jego zaletą jest to że dosyć dobrze radzi sobie z cienkimi gałęziami. Z grubymi radzi sobie bardzo dobrze. Gałęzie nie mogą być za bardzo rozgałęzione bo wtedy blokują się we wlocie.Największy minus za wysoką cenę.Moim zdaniem powinien kosztować max 1000zł.Poza tym wszystko ok

6.10.2015

Miałam kilka takich rozdrabniaczy różnych firm ale zakupiony prze zemnie Bosch axt25tcniema sobie równych. Działa szybko i się nie zapycha no chyba, że jest pełny pojemnik ale to nie wada tylko mała pojemność zbiornika na zrębki. Jest świetny i bardzo prosty w obsłudze. Polecam wszystkim miłośnikom pięknie utrzymanych ogrodów.

19.3.2016

Opinia po krótkiej akcji testowej po rozpakowaniu.Nieocenione narządzie na mojej leśnej działce. Technologia Turbo Cut bije na głowęwcześniejsze rozdrabniarki, które używałem. Rozdrabnia skutecznie zarówno suche, spróchniałe jak i surowe gałęzie, nie zapycha się.

15.10.2019

Jestem zadowolona z produktu,chociaż myślałam,że jest możliwość cięcia drobniejszego ,typu wiórki. Średnio to będzie wyglądać jak zacznę podsypywać pod żywotniki.Nadaje się na ściółkowanie ale efekt estetyczny żaden.

5.7.2019

Urządzenie solidne. Szkoda, że brakuje automatycznego przełączenia obrotów wału tnącego w przypadku zaklinowania gałęzi i trzeba to robić przyciskami.Miękkie, cienkie gałęzie tylko łamie.

24.10.2019

Bardzo uniwersalne narzędzie. Potrafi rozdrobnić zarówno suche jak i świeże gałęzie a także zielone rośliny jak na przykład bluszcz. Nie zacina się jak moja poprzednia rozdrabniarka Al-ko.

8.8.2018

solidna maszyna, zrobiona w europie, na swoja posesje to chyba lepsza opcja niz urzadzenie spalinowe czyt. koszt obslugi i halas jest duzo wiekszy przy silniku spalinowym

8.5.2020

Na pierwszy rzut oka produkt wysokiej jakości. Testowany na kilku gałęziach. Praca cicha, rozdrabnia zgodnie z oczekiwaniami, zarówno grubsze jak i cienkie gałęzie.

20.5.2019

jak na razie wszystko ok. oby tak dalej. Pracuje się b. przyjemnie, a co nawdycham się olejków eterycznych to tylko na zdrowie...

17.4.2018

Rewelacyjny rozdrabniacz do gałęzi. Radzi sobie zarówno ze świeżymi jak i uschniętymi gałęziami. Polecam

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności