logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie BOSPHAERA glinka biała 100g. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu BOSPHAERA glinka biała 100g.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu BOSPHAERA glinka biała 100g liczba opinii klientów wynosi 5, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

1.10.2019

Po zakupie tej glinki, przestałam na dobre używać gotowych maseczek. Wcześniej miałam problem z rozrabianiem glinek w proszku. Jakieś takie mi gluty wychodziły, a ta rozrabia się przepięknie. W szybki sposób powstaje konsystencja koglu moglu (polecam użyć małego pędzelka do farbowania włosów ;)). Działanie idealne dla mojej suchej i delikatnej skóry, na której od razu coś wyskakuje. Nie mogę używać większości kosmetyków zarezerwowanych dla alergików, a tu proszę. Zero skutków ubocznych, samo doskonałe działanie. Nie piecze, nie ściąga. Skóra po użyciu tej glinki jest wręcz rozjaśniona i świetlista, dlatego kaolinu można spokojnie używać rano przed pracą.

3.2.2020

Dla mojej skóry biała glinka jest zdecydowanie idealnym rozwiązaniem. Okazuje się jednak, że 1. gotowe maseczki z glinki mają konserwanty, 2. nie każdy surowiec kosmetyczny jest odpowiednio przygotowany do samodzielnego użytku. W końcu trafiłam na tę konkretną glinkę sypką od Bosphaera. Surowiec kosmetyczny w pełni naturalny i dooskooonale rozdrobniony. Wystarczy użycie samego hydrolatu do uzyskania mega kremowej i przyjemnej dla skóry konsystencji.

18.8.2020

Dobrej jakości glinka, świetna do maseczek

16.6.2020

Super jako maseczka do twarzy

20.4.2020

Super glinka!!!!

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności