logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Braun MGK3221. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Braun MGK3221.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Braun MGK3221 liczba opinii klientów wynosi 117, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 87, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 22, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

10.9.2020

Mogę spokojnie polecić ten produkt. Główną rzeczą na co możecie patrzeć to to czy ta maszynka tnie od dosłownie 0mm - niestety nie, ale to nie jest problem dla mnie bo takiego czegoś oczekiwałem. Tnie rewelacyjnie, działa cicho. Jedyny mały minus: podczas korzystania z nakładek, dokładniej podczas zmiany bądź zdejmowania ich z ostrzy zamiast odpiąć nakładkę potrafi się wyciągnąć cały mechanizm ostrzy( kwestia wprawy z czasem )

27.11.2020

Głównie używana do strzyżenia głowy, więc tylko 2 nakładki, które są świetne! Nic nie zahacza, łatwo manewrować nawet na karku dziecka. Akumulator spokojnie wytrzymuje strzyżenie 2 głów ;) Cichy, poręczny, lekki.Niestety nie pokazuje żadnej informacji że akumulator się rozładował ani podczas ładowania że już się naładował.

4.12.2020

Zestaw spełnia wszystkie moje wymagania,jest w pełni precyzyjna oraz jest bardzo dobrze wykonana,posiada również dużą ilość nasadek, jedyną wadą jest to że w zestawie nie znajduję się olejek do maszynki.Polecam zakup ,naprawdę warto,inne firmy w porównaniu do Braun MGK3221 nie posiadają tyle co ten zestaw.

4.12.2020

Zestaw w pełni spełnia moje oczekiwania,bardzo duża gama wyboru nasadek,mocna maszynka która jest bardzo dobrze wykonana oraz precyzyjna, niska waga ,polecam wszystkim którzy szukają zestawu fryzjerskiego dla siebie .

28.4.2021

fajna poręczna maszynka kilka nakładek i trimer do brody i innych części ciała ok :) nie wiem jak do strzyżenia głowy być może ostrze zbyt wąskie ale nie próbowałem

10.1.2021

Mała maszynka szerokość mniej więcej na 2,5 palca. Jest to wada i zaleta. Zaletą bo lekkie, a wadą bo głowę długo się goli przez małe ostrze

6.8.2020

Bardzo dobry produkt, czuć po wykonaniu że to żaden tani bubel. Maszynka naprawdę dobrze sobie radzi nawet do przycinania fryzury polecam!

1.6.2021

Dobrze wykonana, dobrze leży w dłoni, szkoda ze nie ma zasilania sieciowego, nie ma też oznaczenia naładowania/rozładowania akumulatora

16.6.2020

Spełnia swoją funkcję, dobrze tnie, bardzo szybka przesyłka, 15:30 w piątek zamówione, poniedziałek 7 rano już miałem produkt u siebie

7.9.2021

Trochę niewygodna rączka. Przy mokrych lub bardzo suchych rękach maszynka prawie wylatuje z ręki. Poza tym działa jak powinna.

23.1.2022

Użytkowany >6mc, spełnia swoje zadanie bez problemowo, wygodny, czas pracy i ładowania zgodny ze specyfikacją

16.3.2021

Maszynka przestała działać po drugim włączeniu, po wymianie gwarancyjnej na nową jest ok,

15.5.2021

Mały ale wariat. Braun i nic do dodania. Spełnia swoje oczekiwania względem użytecznożci.

3.4.2021

Produkt średniej jakości wykonania. Długo się ładuje. Ale taka jest to półka cenowa.

27.4.2021

Polecam za wykonanie, chociaż podczas podłączonego ładowania nie można obcinać

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności