logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Braun Wkład do golarek CCR4+1. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Braun Wkład do golarek CCR4+1.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Braun Wkład do golarek CCR4+1 liczba opinii klientów wynosi 72, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 72, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.12.2017

Pierwszy wkład otrzymałem w komplecie z golarką i myślałem, że to przerost formy nad treścią i że sobie sam uzupełnię wodą potem zamiast przepłacać, bo przecież woda wystarczy, żeby wyczyścić. Ale nie, tak naprawdę jest to mieszanka odkażająca i smarująca golarkę. Przy płukaniu w stacji czyszczącej nigdy nie mam żadnych problemów po goleniu ze skórą (jak mi się płyn skończył i płukałem przez jakiś czas po bieżącą wodą w kranie to od razu się zaczęły). Dodatkowo zwiększa żywotność golarki,więc przy tej cenie za komplet 4+1 nie ma co się zastanawiać :)
jeszcze

11.7.2016

mimo, że wkłady nie wystarczają na taki okres czasu, jak deklaruje producent, i tak uważam, że warto w nie zainwestować - ostrza są czyste, odkażone i naoliwione. Opłukanie pod wodą nigdy nie da takich rezultatów. Przy używaniu co 2 dni, wkład wystarcza mi na ok. 1,5 miesiąca

11.8.2017

produkt bardzo dobrze zapakowany i orginalny. w tej cenie nigdzie nie można kupić a wkłady spokojnie wystarcza na 6 do 12 miesięcy w zależności od częstotliwości używania. czyszczą maszynkę perfekcyjnie. polecam produkt i sklep

22.7.2015

Z wkładów czyszczących jestem jak najbardziej zadowolony, a w szczególności z ceny. Dzięki tym wkładom i stacji czyszczącej, nie muszę się martwić o to czy moja maszynka będzie gotowa do użycia.

6.4.2018

Produkt niezbędny do właściwej pracy golarki. Oczywiście można czyścić i oliwić golarkę samodzielnie. Jednakże wygospodarowany czas można przeznaczyć na ważniejsze sprawy :)

13.9.2015

Produkt jest bardzo dobry i oszczędny, wspaniale spełnia swoje zadanie, golarka po każdym czyszczeniu jest jak nowa. polecam każdemu zakup.

24.1.2015

Do oryginalnego wkładu do golarek Braun dodany jest dobry, tańszy zamiennik oryginalnego płynu co pozwala zaoszczędzić trochę grosza.

8.11.2016

Najkorzystniejszy stosunek ceny do ilości sztuk produktu (5 wkładów CCR), oczywiście tylko w przypadku zakupu w najtańszym sklepie.

21.11.2017

Fajny produkt, trwałość niestety mniejsza niż deklarowane przez producenta 30 dni przy codziennym myciu golarki Braun Seria 9.

4.10.2013

Mąż jest bardzo zadowolony z wkładek do golarek Braun CCR4+1,nie zamierza tego zmieniać,więc nic dodać nic ująć..;-)
Warunki usługiPolityka prywatności