logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Brit Fresh Duck With Millet Active Run&Work 2,5Kg. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Brit Fresh Duck With Millet Active Run&Work 2,5Kg.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Brit Fresh Duck With Millet Active Run&Work 2,5Kg liczba opinii klientów wynosi 36, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 36, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

12.4.2020

Karma o bardzo dobrym składzie i bardzo pdbrze przyswajana przez mojego psa. Jest to typ naprawdę wybredny, a te karmę bardzo polubił! Ma bardzo intensywny zapach, przez co od razu przyciąga uwagę psa. Do tego bezzbożowa formuła jeszcze bardziej przemawia za tym przysmakiem!

3.2.2020

Po tej karmie moja suczka wreszcie zaczęła przybierać na wadze. Wysokoenergetyczna karma dla aktywnych psiaków sprawdzi się również jeśli chcecie po prostu zdrowo podtuczyć pupila. Bardzo dobry skład jak na suchą karmę w tej cenie. Smakowita. Polecam

8.4.2021

Bardzo wysoka jakoś karmy. Mój pies jest bardzo aktywny, ilość karmy dostaje co do grama jak na opakowaniu względem wagi. Fajnie zachowuje sylwetkę. Jeśli pies się dobrze po niej czuje, to polecam jak najbardziej.

27.4.2021

Moje charcikii nie przepadają za suchą karmą, ale tą uwielbiają. Ile bym im nie dała, wszystko zjedzą ?Kupy małe, idealne, sierść błyszcząca, psy pełne energii. Polecam.

3.10.2019

Karma ze świetnym składem, bez zbędnych wypełniaczy za to z wartościowymi dodatkami (glukozamina, chondroityna). Piesek zajada ze smakiem.

22.10.2019

jedna z niewielu karm które może zjadać mój uczulony na,,wszystko" piesioPolecam fajny stosunek jakości do ceny .

19.8.2020

Bardzo dobra karma - pies wesoły i pełen energii. Zero problemów trawiennych!

5.11.2021

Psiak nie narzeka ;) Zajada chętnie. Brak objawów alergicznych. Ładna sierść.

6.4.2021

Dobra wielkość granulek- pies średniej wielkości, zapach ok.

23.9.2019

Karma w porządku tylko trochę za mała gramatura.
Warunki usługiPolityka prywatności