logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Calvin Klein Women woda perfumowana 30ml. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Calvin Klein Women woda perfumowana 30ml.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Calvin Klein Women woda perfumowana 30ml liczba opinii klientów wynosi 202, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 202, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

4.6.2020

Dla mnie to zapach klasyczny, bardzo elegancki i kobiecy.Pasujący zarówno do stroju biurowego jak i zwiewnej, letniej sukienki.Kwiatowo-owocowa, delikatnie słodka kompozycja przełamana dość sporą dawką pieprzu, który dodaje jej nieco charakteru i pikanterii i którego bardzo lubię w perfumach.Ciężko mi tutaj wyszczególnić jakiś konkretny składnik, gdyż dla mnie recenzowane pachnidlo tworzy jedną, zbitą, przyjemną dla zmysłu powonienia całość.To perfumy z kategorii tych "bezpiecznych",które spokojnie można podarować jako prezent, gdyż przypadną do gustu większości oraz nie przyprawią o ból głowy otoczenia.Przypominają mi w odbiorze czarnego Mexxa, którego też bardzo lubię.Sięgam po nie w momencie, kiedy nie wiem czym chciałabym pachnieć, a też nie mam ochoty na jakieś kontrowersje zapachowe :)Zresztą łapie się ostatnio na tym, że coraz częściej decyduje się na takie właśnie bezpieczne, może nieco nudnawe, ale przyjemne zapachowe kompozycje.Trwałość jak i parametry zapachu określiłabym jako dobre.
jeszcze

28.1.2020

Ładna butelka, zapach trwały i bardzo przyjemny. Jedyne co trochę przeszkadza w użytkowaniu to duża zatyczka, zajmuje naprawdę dużo miejsca w kosmetyczce podczas wyjazdów. Zapachu używam już od roku i nadal mi się nie znudził - jest świeży, delikatny, lekko kwiatowy ale nie mdlący, nie brudzi ubrań. Idealny na codzień.

26.8.2020

Kolejny udany produkt CK, zapach idealny na dzień, kobiecy, dodający pewności siebie, a równocześnie nie jest zbyt narzucający się. Długo utrzymuje się na skórze i pięknie rozwija swój bukiet. Dla mnie idealny.

16.5.2019

To mój zapach , bardzo długo szukałam takiej kompozycji zapachowej. Wyrazista ale nie narzucająca się , świeża .Dla mnie rewelacja, to są moje perfumy już się z nimi nie rozstanę.

21.12.2019

Troszkę mniej trwały niż przypuszczałam. Bardzo intensywny na początku, traci moc w dość krótkim czasie. Ale może to dobrze, bo zapach mógłby być na dłuższą metę przytlaczajacy

13.3.2019

Piękny zapach, intensywny, a jednocześnie bardzo subtelny. Zakochałam się od pierwszego razu, kiedy powąchałam te perfumy. Dla mnie ekstra, polecam wszystkim kobietom!

29.5.2019

Zapach ten jest bardzo trwały, intensywny, podoba się wielu osobą, często dostaje zapytania co to za perfuma. Jest on idealny dla mnie, ale również dla mojej mamy.

10.12.2020

Wszystko ok perfumy super, ale Notino mogłoby dokładać do zamówienia próbki nowych zapachów, bo dzięki temu wiadomo co kupić następnym razem :) pozdrawiam

19.7.2019

Ciekawy zapach, sugerowalam się opiniami z internetu. Nie jest to może mój nr 1, ale używam chętnie.Minus to flakon - zdecydowanie mi się nie podoba.

27.9.2019

Super trwałe, niewielka ilość sprawia, że zapach utrzymuje się przez cały dzień. Bardzo ładny świeży zapach dla współczesnych, pełnych energii kobiet
Warunki usługiPolityka prywatności