logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Cellfast Ergo Line C2700 C41-008. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Cellfast Ergo Line C2700 C41-008.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Cellfast Ergo Line C2700 C41-008 liczba opinii klientów wynosi 86, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 65, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 21, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

18.11.2017

Siekiera zarówno na zdjęciach jak i w naturze wygląda jak tania podróbka Fiskarsa (model X27 -XXL), chociaż jest od niego droższa. Do siekier mam podejście użytkowo-hobbystyczne. Posiadam ich mały arsenał (może czas już zacząć się leczyć;))) Mam zarówno modele od kowala (polecam Pana Irka Pawłowskiego) jak i modele ściągane ze Szwecji (Gransfors), niemieckie (Ochsenkopf), zarówno siekiery jak i młoto-siekiery (akurat te odradzam). itd. itp. Ocena danego modelu może być dość subiektywna, zależy jakie podejście ma się do tematu. Myślę tu o doborze do długości kończyn górnych i siły w rękach (szczegóły doboru wielkości modelu na stronie Fiskarsa). Wielu producentów siekier na rynku,a mało kto potrafi dobrze zaprojektować narzędzie. I mam tu na myśli ciężar w proporcji do długości oraz generalne wyważenie. Niby prosta rzecz, a tak wiele trudności. Generalnie chodzi o zachowanie pełnej kontroli nad narzędziem w trakcie pracy. Siekierę dobiera się też pod kątem twardości drewna, wielkości pieńków. Znaczenie ma też występowanie sęków.Wracając do tematu. Dopiero zacząłem testy. Byłem dość sceptyczny, ale pierwsze uderzenia i siekiera mnie zaskoczyła. Faktycznie jak ktoś pisał, praca przy jej użyciu to przyjemność. Pierwsze wrażenia dość marne (za co tyle zapłaciłem). W zasadzie zaraz o tym zapominamy jak już zaczynamy działać. Coś co mnie ostro wkurza i wymaga przyzwyczajenia to wyciąganie siekiery z ochronnego plastiku. Tutaj dalej jedzie taniochą. I ten kontrowersyjny dobór jakości materiałów. Za tą cenę mogło by być lepiej. Praca nią wszystko wynagradza. Pomimo długości i ciężaru daje się dobrze kontrolować (przy młoto-siekierach beznadzieja). Siekiera nie zakleszcza się w drewnie - co przy innych nie jest tak oczywiste. Odłożyłem wcześniej parę twardszych kawałków. Ładnie przez nie "przeleciała". Inne siekiery potrafiły się od nich odbijać (jak od gumy). Generalnie polecam (już mam ochotę na testy mniejszego modelu). Trudno powiedzieć jak będzie zachowywać się po dłuższym okresie używania, ale do tego wrócimy w następnym odcinku.
jeszcze

28.12.2020

Siekiera na pierwszy rzut oka nie wydawała mi się tak solidna. Jednak w casie pracy nabierałem do niej co raz większego zaufania. Ciężar głowicy w połączeniu z długim trzonkiem dały rewelacyjny efekt. Kawałki brzozy o średnicy 20-25cm nie stanowią żadnego problemu do tego narzędzia. Ryzyko uderzenia się w nogę prawie nie istnieje, dzięki długiej rękojeści. Nawet jeśli źle uderzymy, siekiera znosi to bez szwanku. Klin wbudowany jest na całej szerokości głowicy (w przeciwieństwie do mojej poprzedniej siekiery), przez co siła rozpierająca jest przenoszona na większą powierzchnię. W skutek tego siekiera niezwykle rzadko się blokowała. Podsumowując, mamy tu siekierę klasy premium (wykonaną w Polsce)z której na pewno będziecie zadowoleni.
jeszcze

23.6.2021

Rewelacja, jak tylko przyszła od razu ją przetestowałem na jesionie i to na grubym pieńku w którym drzewo się rozgałęziało. Skłamałbym że wchodziła jak w masło ale po paru uderzeniach nawet takiego sęka rozłupała, gdzie poprzednia siekiera po prostu odbijała się od pnia. Cieszę się że poprzednia siekiera rozłupująca marki Jobi się rozwaliła (trzonek zaczął sie odrywać od ostrza) bo dzięki temu kupiłem Celfasta i jest to mega różnica na plus. Dodatkowo jest na nią 25 lat gwarancji.

7.4.2022

Siekiera godna polecenia. Porąbałem 15 m3 drzewa i wytrzymała. Nie klinuje się. Kupiłem najcięższą chodź nie jestem Guliwerem. Na początku wydawał mi się za długi trzonek ale po robocie doceniłem jego długość. Reasumując jej ciężar robi dużą robotę, trzaśnij jak należy i pozamiatane. A ha Kienki z odziemka o średnicy 60-80 cm. to pestka. Polecam: ferst - bo polskie, two - bo niczym się nie różni od znacznie droższych konkurentów. Po co przepłacać?

20.7.2022

Siekiery bardzo dobrej jakości i wytrzymałości.stylisko jest o półkę wyżej z wykonaniem, ergonomią chwytu, niż Fiskarsnic dziwnego że ma tyle pozytywnych opinii od posiadaczy, teraz także ja posiadam i zdecydowanie polecam - cena rozsądna jak na produkt klasy premium. A ten wygląd i kolorystyka!- nie ma sobie równych w tej kwestii ta siekiera! plus 25 lat gwarancji:)

23.10.2021

siekiera akurat na wzrost 192cm. ciężar i dzwignia robią robote za czterech. łupie drewniane kloce bez poprawiania. jeden strzał i załatwione. przy bardziej poskręcanych jak np grab trzeba się bardziej postarać. kloce wielkie na ok 50 do 70 cm rąbać należy od brzegu. to był bardzo dobry zakup i nie trzeba przepłacać na fis....sa. ta sama klasa a moim zdaniem lepsza.

11.11.2017

Fajna siekiera nie tylko z wyglądu. Porąbała mocno sękaty pniaczek na którym inna łupiąca - o tym samym ciężaże i długości - ze stylem z włókna straciła styl (co prawda nadwyrężony). W porównaniu z podobną lepiej się wgryza w drewno i lepiej tnie. oczywiście na bezsęcznym drewnie pewnie bez różnicy i szkoda przepłacać. Zdecydowanie polecam do drewna mocno sękatego.

5.7.2022

Od czternastu lat rąbię drewno do kominka. Dla mniej zorientowanych to długość takiego drewna jest około 40 cm i to jest drewno twarde jak grab ,bug .... średnio około 15 - 20 m3 na rok. Nie jedna siekiera nie wytrzymała. Nie będę się mądrzył , ale jeśli ktoś narzeka na tą siekierę to niech najpierw nauczy się rąbać drewno , dziękuję

6.4.2022

Mam 187 cm wzrostu i ok. 105 kg wagi. Jak dla mnie ten model siekiery jest bardzo poręczny i lekki.Sprawuje się rewelacyjnie, nie opiera się żadnej średnicy rozłupywanych krążków. Duży plus za to, iż jest to produkt POLSKI. Pierwszego dnia przedłużyłem gwarancję na 25 lat poprzez rejestrację produktu na tronie producenta.

16.1.2022

Siekiera nie ma sobie równych. Jest ciężka i długi trzonek ale to zaleta bo jest potencjał zamach . Trochę już popracowałem ta siekiera i zdecydowanie polecam . Duże pieńki Rabie za pierwszym razem a takie twardsze to przy solidnym przyłożeniu pękają aż miło .

13.4.2021

Miałem ocenić ja w późniejszym terminie ale po 2 godzinach pracy stwierdzam że pieńki 30 czy 40 cm średnicy nie stanowią dla niej problemu. Nie widać kompletnie śladów zużycia. Myślę że rozmiarowo wziąłem zbyt dużą jak na moje potrzeby ale nie żałuje.

4.1.2022

Doskonale wykonana. Daje sobie radę lepiej, niż znacznie cięższy (4kg) siekiero-młot. Być może chodzi o to, że można nią szybciej machnąć, a przy większej prędkości nie jest aż tak potrzebna duża masa. Lupie się nią, nawet bardzo duże pnie, doskonale.

27.4.2022

Prawie Fiskars X27, trzonek nieco cięższy i grubszy, pracuje się mniej wygodniej niż Fiskarsem ale za to ma większego kopa, jest przy tym 1/3 tańsza i Polska (przynajmniej firma jest polska, bo produkcja chyba na Tajwanie ale warto wspierać). Polecam!

31.5.2022

Młot na grube kłody :) Przy moich 170 cm wzrostu i 100 kg wagi, mogę pracować tym sprzętem jedna ręka - jest dobrze wyważona. Mam porównanie z ciut mniejszym Fiskarsem x25, który na jedną rękę jest bardzo niewygodny, a ma krótszy trzonek. Polecam.

8.3.2022

Rewelacja. Siekiera profesjonalna, bardzo dobrze wyważona w zestawie z osełką. Ciekawy patent że osełka chowa się w obudowie, futerale siekiery przez co nigdy się nie zgubi i jest dostępna pod ręką podczas rąbania w lesie. Polecam

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności