logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie COLGATE Plax Płyn do Płukania Jamy Ustnej 500ml Soft Mint. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu COLGATE Plax Płyn do Płukania Jamy Ustnej 500ml Soft Mint.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu COLGATE Plax Płyn do Płukania Jamy Ustnej 500ml Soft Mint liczba opinii klientów wynosi 6, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

11.10.2009

Uważam, że to jeden z lepszych płynów do płukania jamy ustnej. Produkt ma ładny zapach, delikatny smak i możemy go używać, nawet jeśli mamy wrażliwe dziąsła (nie podrażnia). Ja używałem go dwa razy dziennie, zawsze po szczotkowaniu i dzięki temu produktowi czułem odświeżenie w ustach i nie musiałem obawiać się, że mam brzydki oddech. Według mnie, płyn nie jest zbytnio wydajny, bo wystarczy na co najwyżej dwa tygodnie, ale warto go nabyć jeśli zależy nam na higienie jamy ustnej.

9.2.2010

Płyn do płukania jamy ustnej Colgate jest naprawdę dobrym produktem.Jest bardzo wydajny.Łatwo i przyjemnie się go używa.Płyn na długo odświeża oddech.Dodatkowo chroni zęby przed próchnicą i chorobami dziąseł.Warto stosować go codziennie.Cena nie jest wysoka.Szczerze zachęcam do zakupu tego produktu.

2.9.2009

Aktualnie korzystam z niebieskiego Colgate Plax i jestem z niego zadowolony. Ma dość łagodny smak, przeciwdziała powstawaniu płytki nazębnej. Wcześniej używałem Listerine i jednak wolę go od Plaxa, przede wszystkim cenię intensywniejszy smak i odświeżenie.

19.1.2019

Jestem bardzo zadowolona z działania Colgate plax. Skuteczne odświeża zapach z ust (oddech) produkt Colgate oceniam na 5. Polecam.

15.3.2022

ok

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności