logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Creative Live! Cam Sync (73VF086000000). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Creative Live! Cam Sync (73VF086000000).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Creative Live! Cam Sync (73VF086000000) liczba opinii klientów wynosi 247, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 103, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 16, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 17, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 95, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

19.6.2021

Kamera spełnia swoje zadanie. Przez system widziana jest natychmiast. Bardzo dobry wyraźny obraz, widać szczegóły. Lekka, stosunkowo mała ale to sprawa indywidualna. W momencie działania kamery podświetlany jest napis "Live! Cam". Czuły mikrofon więc trzeba się z tym liczyć że przy otwartym oknie praca jest nie do przyjęcia, Możliwości jak dla mnie oprogramowania wystarczająca, może brakuje mi małego ZOOMu. Jednak to nie jest aż taką wadą, gdyż kamerka ma możliwość użycia stojaka pasuje od np. aparatu fotograficznego ja umieściłem kamerkę na statywie kupionym chyba ponad 40 lat temu.Jeżeli kamera ma być stosowana do wideo rozmów to polecam w tej cenie nie ma lepszej.WADA jedyna to uchwyt na monitor,dobrą praktyką dla konstruktorów od mechaniki w Firmie Creative byłoby poświęcenie 5 minut na sprawdzenie swojego dzieła w praktyce, powinno to być zapisane w obowiązkach pracownika gdy finalizuje swoją pracę.
jeszcze

Kupiona sporo czasu temu do spotkań firmowych online i trochę też do korzystania w czasie grania ze znajomymi. Nie sprawiała problemów. Jakość obrazu jest naprawdę w porządku, a kamera ma niezły kąt widzenia. Można wygodnie z niej korzystać też na stole na stojaczku aby widać było mnie i żeby dało się pokazać małą tablicę za mną jeśli potrzeba. Plusem jest prosty wygodny montaż oraz przykryweczka na obiektyw, więc mam pewność że nikt nie zagląda przez kamerę gdy jest wyłączona. Bardzo dobrze się sprawdza, w sumie o tyle wygodne że jest to praktycznie plug and play jeśli chodzi o korzystanie np przy teamsach itp. A marka też sprawdzona więc nie żałuję zakupu. Polecam gorąco tne model,za 2 stówki bardzo fajny sprzęt moim zdaniem :)
jeszcze

9.12.2020

Bardzo dobry zakup. Idealny do pracy zadanej. Świetna jakość i zakres kamery za rozsądną cenę (jak na obecną sytuację gdzie ceny wszystkich kamer wystrzeliły przez niedobór).Uwaga, nie instalujcie żadnych dodatkowych sterowników firmy - tylko połączcie kamerę do komputera. Z jakiegoś powodu po ręcznej instalacji sterowników ze strony producenta przestaje zapalać się podświetlenie wskazujące na to że kamera działa.

8.10.2020

Bardzo dobra kamerka internetowa. Po ustawieniu jej na monitorze Windows sam zainstalował sterowniki o tyle - była gotowa do działania. Rozmowy w Skype bardzo dobrej jakości. Obraz bardzo dobry, podobnie jak i rejestrowane dźwięki z wbudowanych mikrofonów bezprzewodowych. Bezproblemowa współpraca w systemie Windows 10. Jestem bardzo zadowolony i polecam tą kamerkę każdemu kto potrzebuje takiego sprzętu w domu.

19.6.2021

Informacja dla pytających i kupujących.ZOOM w specyfikacji to nie funkcja kamery lecz oprogramowanie.Cytat:Zoom to aplikacja społecznościowa i komunikacyjna , która oferuje połączenia wideo i komunikatory dla dużych grup ludzi. Oprogramowanie IM i VoIP zostało opracowane przez Zoom Video Communications dla studentów, pracowników korporacji i przedsiębiorców do prowadzenia wideokonferencji .Koniec cytatu.

6.2.2021

Kamerka jest dobra, daje jasny, ładny, z jakością zgodną z opisem. Niestety brak do niej dedykowanego oprogramowania, który umożliwiłby modyfikację obrazu, bo kamerka jest szeroka. Obecność gwintu fotograficznego daje możliwość montażu kamery na dowolnym statywie, wolność do wiecznie odpadających od monitorów kamer, czy walających się po biurku, kabel jest długi i można go swobodnie ułożyc.

30.5.2021

Kamera posiada dobry obraz ale nie jest wyróżniający się, wystarczająca do spotkań w Google Meet czy Teams. Na plus jest fizyczna osłona obiektywu która pozwala chronić Twoja prywatność „po godzinach”. Polecam ale tylko tym którzy wymagają prostej kamery do zdanej pracy. Ludziom którzy chcą super jakości obraz odradzam zakup ta kamerka jest na poziomie laptopowych kamerek.

28.11.2021

W sumie to nie mam do kamerki większych zastrzeżeń. Jakość obrazu jest akceptowalna, wykonanie ok, jedyny mały minus za który odjąłem pół gwiazdki to uchwyt kamerki, który nie zapewnia jej stabilności i kiedy zdarzy nam się szturchnąć mocniej biurko to może ona czasami spaść z monitora, lecz nie jest to raczej wada, która będzie nam dokuczała na co dzień.

16.1.2022

Bardzo fajna kamerka, świetny stosunek jakości do ceny. Jedyny minus to mocowanie, lata jak chce. Nawet po dokręceniu śrubek w zawiasie mocowania, należy przytrzymać kamerkę przy nawet najmniejszym jej dotknięciu, bo się po prostu przesuwa. No i klapka zasłaniająca obiektyw jest średnia. Obraz jednak to żyletka za taką kasę, nie mam zarzutu.

18.2.2022

Spodziewałem się kiepskiego dźwięku ale jest ok, całkiem niezła jakość obrazu, najlepiej działa przy dobrych warunkach oświetleniowych, Przy słabym świetle szumy ale i tak lepiej niż kamerka w laptopie, jedyny problem to filmowanie jak się ma okno za sobą, bilans bieli głupieje. Obiektyw szerokokątny ale obraz ostry niestety nie ma autofokusa

22.1.2021

Zgrabna kamerka zgodna z USB Video Class - nie wymaga dedykowanych sterowników ani oprogramowania producenta. Po prostu podłączasz i działa. Standardowe mocowanie. Jakość obrazu dobra, kamerka dobrze radzi sobie przy słabym oświetleniu. Słaba jakość dźwięku aczkolwiek jak nie masz lepszej alternatywy to da się używać w telekonferencjach.

25.12.2021

W miarę nie zła ale przy słabym oświetleniu nie ma rewelacji. Słabo też sobie radzi z dynamik oświetlenia i kontrastem. Za tą cenę spodziewałem się coś lepszego. Chociaż przy połączeniach lekcyjnych widać, że obraz z creativa jest i tak lepszy od pozostałych kamer. Niestety dobra kamera dużo kosztuje.

30.10.2021

Kamera kupiona do pracy z laptopem. Moim zdaniem jedna z najlepszych prostych kamer Full HD. Wraz ze statywem Ulanzi MT-08, otwierają się nowe możliwości autoprezentacji. Ogólnie polecam. UWAGA! Wymiana oprogramowania układowego redukuje podświetlenie napisu Live! Cam sygnalizującego pracę kamery.

12.2.2022

Przy dobrym oświetleniu obraz ŻYLETA!Słaby mikrofon bo nie nadaje się do nagrywania muzyki z gitary klasycznej.Ogółem kamerka dobra do zooma bo ma szeroki kąt widzenia, ładny obraz, nie zacina. Podstawka dobra ale sam uchwyt do wyświetlacza jest niekompatybilny więc kamerka stoi na podstawce.

7.12.2020

Kamerka ok. rozdzielczość 1080 wystarcza do telekonferencji (720 tez wystarcza). Trochę słabo radzi sobie w słabym oświetleniu - jakakolwiek kamerka do selfie we współczesnych telefonach ma lepszą jakość.Cena - jak to ostatnio na wszystkie kamery sporo powyżej średniej z ostatnich lat

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności