logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Cub Cudet Xt1 Or95. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Cub Cudet Xt1 Or95.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Cub Cudet Xt1 Or95 liczba opinii klientów wynosi 7, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

13.7.2020

Faktycznie wygląda świetnie. Wiedza po 13 motogodzinach koszenia.Mam 175 cm wzrostu 74 kg. Podczas koszenia jak kolwiek nie ustawię fotela uderzam lewym kolanem w dźwignię regulacji prędkości(trochę bolesne). Bark możliwość regulacji wyłącznika rozłączania napędu zamontowanego w siedzisku- nierówności i odrywanie ,, siedzenia" zmuszają do walki aby pamiętać o kurczowym trzymaniu się kierownicy aby za każdym razem nie włączać agregatu. Po dwóch tygodniach dopatrzyłem się, że rdzewieją spawy łączące agregat!?. Źle zszytmateriał kosza z podstawą. Materiał z tworzywa przy pedałach sterujących powinien okalać cały podstopień. Trzeba uważać aby nie porysować zewnętrznych krawędzi posadowienia stóp "buciorów".Z uwagi na pracę muszę kosić wieczorami. Światła OK. Ale przy tak dobrym skręcie brak doświetlenie (to byłby czad!) Koszę też na nierównościach, obszar ok 5 tyś m kw. Czas pracy między 2.5 a 3 godziny. Zużywam około 6 litrów paliwa. Ilość oleju na wymianę 1.7 litra. Domowym sposobem koszenie bez kosza to czysta przyjemność. To jest mój drugi traktorek i widzę, że kolejny będzie XT3 lub STIGA 7122 hwsy. Opcja jonh deere x166r.
jeszcze

21.11.2019

Wspaniały traktorek najlepszy na rynku ,bardzo długo zastanawiałem się nad kupnem po zasięgnięciu wielu opinii od serwisantów i profesjonalistów zdecydowałem się na zakupCUB CADET XT1 OR95.Jestem niesamowicie zadowolony.Wyprodukowany w Niemczech i uważam że jakością nie ustępuje np Audi czy BMW .POLECAM

10.1.2022

Po roku użytkowania moja ocena bardzo dobra,koszę teren pagórkowaty,zachwaszczony i trudny ogólnie do koszenia,jest mocny,mało pali,świetnie się nim pracuje,ogólnie jestem bardzo zadowolony,polecam.

4.12.2019

Najlepszy i najładniejszy traktor w przedziale do 15tyś. Wszystkie już obadałem. Niewielka DOPŁATA do wersji 106 cm i taki właśnie będę atakował.

5.4.2019

testowałem przed zakupem różne jednostki i ten model był poza zasięgiem na wielu płaszczyznach, choćby promień skrętu czy konstrukcja ramy

24.5.2020

Wygląda solidnie pracuje dobrze okaże się za rok dwa na ile się sprawdzi

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności