logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie D-Link DAP-1620/E. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu D-Link DAP-1620/E.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu D-Link DAP-1620/E liczba opinii klientów wynosi 77, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 32, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 13, a średni wynik to 3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediamarkt liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 22, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

Po paru próbach konfiguracji ostatecznie udało mi się uzyskać pożądany efekt. Nie WPS, Nie aplikacja na telefonie a konfiguracja przez przeglądarkę na komputerze pozwoliła mi się również połączyć z tv i dekoderami tv. Urządzenia działa teraz rewelacyjnie. Ma większą siłę sygnału niż router dzięki temu odbiorniki działają dużo lepiej - łączą się z wifi błyskawicznie. Obsługuje równocześnie 12 odbiorników i jest OK. Szczerze polecam.

8.5.2020

krotko bo po 1 dniu ale od razu powiem, ze chcialem go ze wzgledu na mesh i okazalo sie, ze stracilem dni na nieudane konfiguracje az okazalo sie, ze mialem chyba zbyt skomplikowane haslo na routerze i nie chcial zrobic mesh. Natomiast ani slowa o tym w zadnej instrukcji czy nawet info z serwisu (korespondowalem). Poki co dziala na mesh ale za krotko, zeby cos o tym powiedziec.

29.12.2021

To jest najtańszy extender, wyposażony w port gigabit ethernet. Antenki są wystarczająco dobre, żeby pokryć akceptowalnym zasięgiem teren o wymiarach 80 x 80 metrów (urządzenie jest na wysokości ok 5 metrów nad ziemią). Jak dla mnie urządzenie spełniło swoje zadanie i dotrzymuje kroku podanej przez producenta specyfikacji.

8.8.2020

większością takich extenderów jest problem. Z tym też był ale należy przebić się przez menu w aplikacji i domyślnie rozdzielić sygnał DAP-1620 na osobne, równoległe sieci 5GHz i 2,4GHz. Wtedy wszystko po 2,4 działa idealnie. Domyślnie startuje on na 5GHz i wiele urządzeń ma problemy, nie przypisuje IP itd...

24.9.2018

Działa bardzo sprawnie, na łączu 200/100 osiąga niemal maksymalne wyniki.Banalnie prosta konfiguracja, sam wykrywa czy ma działać jako AP czy repeater.I nie jest tak tak duży ja TP, w podwójnym gniazdku nie zasłania obu otworów.

Kupiłem urządzenie jako dodatkowy AP w domu dla mojego Chromecasta. Przy okazji pokrywa cały salon w paśmie 5GHz i sąsiednie pokoje w paśmie 2.4GHz. Banalnie prosta konfiguracja i działa.

12.11.2019

Łatwa konfiguracja, wszystko intuicyjne. Na chwilę obecną mam tylko jedną trudność. Mianowicie czasami mam informacje o braku internetu, ale może być to wina routera z Vectry.

7.2.2018

Niżej jest opinia, która mówi że ten Access Point gubi sieć - u mnie po pół roku użytkowania nie zgubił ani razu. Działa perfekcyjnie, a jego konfiguracja jest bardzo prosta.

9.1.2022

Kupiłem jako rozszerzenie zasięgu w domu z wykorzystaniem istniejącej sieci LAN. W takiej konfiguracji działa poprawnie. Przesyłał pełną prędkość 300Mb/s

25.11.2019

łatwy w konfiguracji, działa jak należy. Może nie ma zbyt wielkiej mocy do rozsiewania sygnału ale w grubych murach biura wystarcza na jeden pokój

7.10.2019

Solidne urządzenia. Przyzwoite anteny wychwytujące zasięg routera., chociaż spodziewałem się trochę mocniejszych. Mimo wszystko polecam.

18.1.2018

Produkt bardzo dobrej jakości. Jest bardzo szybki, autentycznie zwiększa zasięg i siłę sygnału sieci wi-fi. Konfiguracja super prosta.

11.9.2019

Działa bez problemu. Po podłączeniu do sieci kablowej nic nie trzeba konfigurować - od razu działa. Ani razu się nie zawiesił.

20.1.2021

Super produkt, do tego aplikacja, która prowadzi przez cały proces łączenia jak za rękę. POLECAM!!

22.11.2019

Dobrze rozsyła sygnał jako AP. 5GHz = pełna przepustowość łącza, jako po kablu.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności