logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Dali Spektor 2 czarny. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Dali Spektor 2 czarny.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Dali Spektor 2 czarny liczba opinii klientów wynosi 4, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

21.8.2019

Witam , jestem po kilku dniach odsłuchów i mogę napisać : jestem pod wrażeniem! Małe w tym przypadku nie oznacza ciche, czułość na poziomie 84.5 db niech Was nie zwiedzie ( porównywałem z innymi bardziej czułymi zestawami i nie widzę dużej różnicy) - potrafią zagrać głośno , czysto , szczegółowo, bez zniekształceń. Potrzebują troszkę czasu na wygrzanie gdyż na początku mogą wydawać się zbyt jasne ale wszystko po jakimś czasie układa się w zgrana całość: stereofonia wzorowa a jaka muzykalność ..ostatnio nie dawałem rady słuchać pewnego gatunku muzyki .. męczyłem się .. a w tej chwili disco polo ożyło , co za petarda! ;-) heheBas mógłby schodzić nizej ale jak na wielkość skrzynek jest ok a nawet bardzo dobrze - nie zaburza równowagi tonalnej , nie męczy.Dali to Dali. Jakość wykonania i dźwięku 1 klasa! Polecam.
jeszcze

7.5.2019

Najlepsze monitory jeżeli chodzi o relacje jakość do ceny. Niesamowita przestrzeń i stereofonia jak na te rozmiary. Te małe monitory potrafią zaskoczyć nawet jeżeli chodzi o bas. Bardzo przyjemny dźwięk, o wiele cieplejszy i moim zdaniem wyszukany w porównaniu do zensorów. Po zamknięciu oczu ma się wrażenie słuchania o wiele większych i droższych kolumn. Jedna z najlepszych propozycji cenowych w tej kategorii jakościowej. Naprawdę polecam!

29.1.2021

produkt bardzo dobrej jakości. Świetnie wykończony. Dobre materiały. Brzmienie głośników bardzo dobre. Czuć moc i czystość dźwięku. Mocne basy nawet bez podbijania. W tej cenie sadze że to są dobrze wydane pieniądze.

21.8.2017

Głośnik z nowej serii Dali. Moim zdaniem ciekawy, klasyczny wygląd. Brzmienie przyjemne i dosyć ciepłe.
Warunki usługiPolityka prywatności