logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Decomorreno kakao 150g. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Decomorreno kakao 150g.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Decomorreno kakao 150g liczba opinii klientów wynosi 59, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 59, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

14.1.2019

Po długim okresie zawahań wreszcie zdecydowałem się sięgnąć na półkę po wspaniałe dzieło nagradzanego pisarza Cacao Decomorreno, Extra Ciemne wydawnictwa Najwyższa Jakość. Po rozsmakowaniu się w detalach muszę powiedzieć, że faktycznie czuć jakieś jądro ciemności bijące z głębi okładki. Sama zawartość nie rozczarowała mnie a wręcz przeciwnie, spowodowała iż na nowo zapałałem miłością do tego typu produktów. Szczególnie polecam rozkoszować się treścią przy szklance mleka zmiksowanego z bananem.

18.2.2014

najlepsze kakao do ciast, wydajne, do murzynka nie zużywam połowy opakowania jak w przypadku innych podróbek, ulepszonych/wzbogaconych (?) w kazdym razie to nadaje intensywny kolor, a inne są już w opakowaniu - koloru "kawa z mlekiem"

2.3.2018

Decomorreno kakao 150g pamiętam jeszcze z czasów dzieciństwa. Moja babcia lubiła piec ciasta a kakao z wiatrakiem często było na liście zakupów. Jest niezastąpione. Pasuje do wszystkiego. A do tego "nigdy" się nie kończy :)

28.10.2015

mocny aromat, smak, ogólnie "mocne" kakao. trzeba dodawać go mniej niż w przepisach, bo inaczej wszystko wychodzi bardziej gorzkie. ale dzięki temu jest bardziej wydajne :) od lat kupuję tylko to kakao

20.10.2014

Polecam to kakao ze względu na jakość jest bardzo wysoka i przystępną cenę. Super nadaje się do sporządzania napoju dla dzieci, ale również do wypieków szczególnie do „murzynka”

13.10.2014

Bardzo dobre i wydajne kakao. Nadaje się zarówno do wypieków jak i do napojów czy lodów. Dla tego smaku warto trochę dłużej przygotowywać napój - kakao. Zdecydowanie polecam.

27.3.2015

Bardzo dobre kakao,odkąd pamiętam w moim domu zawsze stało na półce.Świetne do ciast i deserów, do picia jest troszkę kwaśne,ale gorące pije się z przyjemnością.

31.7.2018

Ogólnie jeszcze nie wiem bo nie próbowałem. Ale wszystko OK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

15.1.2014

jadłam oryginalne kakao wiec wiem ze tu i tak nie jest oryginał. może się mylę., ale w sumie chyba najlepsze na polskim rynku wiec polecam.

29.4.2019

Kakao Decomorreno jest lepsze od tych którzy do tej pory miałem okazję kosztować. To jest właśnie to czego poszukiwałem.

28.2.2015

Nigdy się nie zawiodłam na tym produkcie. Jest jednym ze składników wielu ciast, ale i świetnie smakuje z mlekiem.

25.11.2014

Kakao kupowane przeze mnie od wielu, wielu lat. Pijemy całą rodziną i jeszcze nigdy się na nim nie zawiedliśmy :)

2.8.2018

Świetne źródło witamin i minerałów,bardzo dobra jakość,warto wdrożyć do swojej codziennej diety,polecam

14.1.2015

Od wielu lat stosuję kakao tej firmy do wszelkich wypieków. Bardzo wysoka jakość. Sprawdzony produkt

27.4.2014

kakao mocne wydajne tanie ,najlepsze do wypiekówna rynku juz dość długo ,produkt godny polecenia

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności