logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Dermika Neocollagen Multikolagenowy krem odżywczy 70+ 50ml. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Dermika Neocollagen Multikolagenowy krem odżywczy 70+ 50ml.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Dermika Neocollagen Multikolagenowy krem odżywczy 70+ 50ml liczba opinii klientów wynosi 185, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 82, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 103, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

6.12.2018

Polski krem doskonałej jakości, poprawiający w krótkim czasie wygląd skóry. Nie uczula, nie piecze, bardzo dobrze się wchłania. Skóra jest wygładzona i nasycona dobroczynnym działaniem i co ważne nie błyszczy się. Używam tego kremu od 2 lat i jestem zachwycona. Na pewno lepszy od niejednego dużo droższego kremu zachodnich marek. Bardzo polecam innym Paniom.

17.11.2021

krem jest świetny stosuję go już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona jest delikatny dobrze się wchłania i spełnia wszystkie te walory które są przedstawione w charakterystyce kremu, oczywiście nie po pierwszym zastosowaniu ale gdy się go stosuje jakiś czas efekty są spektakularne

22.10.2021

Ładnie pachnie. Moja mama lubi ten krem. Czy działa? Pewnie skuteczny jak każdy inny. chciałbym zobaczyć wyniki badań potwierdzające rzeczywistą poprawę u osób 70+ . Bez tego wszystkie te obietnice cudów są nic nie warte.

27.4.2021

Polecam ten krem, daje efekt już po pierwszym zastosowaniu, czujesz delikatność swojej twarzy. Masz odczucie komfortu, lekkości. Po innych kremach pozostawały ślady, tłustość, a tu wszystko wchłonięte. Nie brudzi ubrań.

7.1.2022

Krem kupiony na prezent Mamie. Dla niej najlepszy i niezawodny. Najważniejsze, że nie uczula, doskonale rozprowadza się na skórze, daje ukojenie, nawilżenie i odpowiednie napięcie. Poprawia wygląd skóry. Mama poleca.

28.6.2017

ciężko powiedzieć mi coś bliżej o jego walorach. Krem kupiłam dla mamy, która dopiero zaczęła stosować. Jak na razie jest zadowolona. Czy jest skuteczny - trudno mi powiedzieć.

19.4.2021

krem jest świetny kupuję go już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona świetnie się wchłania ,nie podrażnia skóry nie mam z nim żadnego problemu choć jestem alergikiem

2.4.2020

Krem stosuje od dawna jestem bardzo zadowolona, dobrze się wchłania, nadaje się pod makijaż, wydajny, po dłuższym stosowaniu trzeba zmienić ja używam wyłącznie tej firmy.

31.8.2021

Bardzo dobry krem, nie podraznia, nie uczula nawet bardzo wrażliwej skory. Efekt przeciwzmarszczowy także zadowalający. Kupuje go od kilku lat i nadal to moj faworyt.

19.3.2017

Doskonały krem dla cer dojrzałych, skuteczny, wydajny. Polecam paniom wymagającym. Stosowanie innych kosmetyków serii Neocollagen gwarantuje doskonałą pielęgnację.

27.1.2022

Jeden z lepszych kremow dla ceny dojrzałej,dobra cena. Dobrze wchłania ,pozostawiam film" ,dzieki temu skóra nie jest napięta a miękka i elastyczna.Polecam

1.6.2021

krem jest świetny bardzo dobrze i szybko się wchłania, po dłuższym stosowaniu spełnia oczekiwania bo faktycznie zmniejsza zmarszczki

14.5.2020

Jak dla mnie to ten krem jest dobry.Ale nie mogę go polecać,bo to jest indywidualna sprawa,nie dla każdej cery będzie dobry.

1.6.2020

Jestem bardzo zadowolona z kremu, z pewnością zakupię następny. Jest delikatny i wydajny.Polecam wszystkim Paniom po 70+.

22.4.2021

Krem Dermika stosuję od lat i jestem bardzo zadowolona - cieszę się, ze znalazłam właściwy sklep - pozdrawiam

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności