logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Dewalt Dcm563Pb-Xj. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Dewalt Dcm563Pb-Xj.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Dewalt Dcm563Pb-Xj liczba opinii klientów wynosi 82, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 61, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 21, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

29.6.2019

Sprzęt jest świetny. Główna zaleta to że jest to urządzenie bezprzewodowe. Jest to dobre i wygodne uzupełnienie do posiadanego już innego bezprzewodowego sprzętu DeWALT. Bardzo przyjemnym zaskoczeniem był jak dla mnie bardzo długi czas pracy na baterii 5Ah (prace wykonywałem przed zachodem słońca to i akumulator zbytnio się nie przegrzewał). Nożyce są bardzo ostre więc praca z tym narzędziem jest bardzo prosta, nie rozumiem jak ktoś przede mną ocenił moc na "-2". Urządzenie jest bardzo lekkie nawet z aku 5Ah, łączna waga to około 3,5kg. Uchwyty są bardzo wygodne co łącznie z niską wagą pozwala na wykonywanie najróżniejszych ruchów i cięć. Polecam niezdecydowanym.

5.9.2020

Nożyce są rewelacyjne. Poprzednio używałem nożyc zasilanych sieciowo i cięcie na drabinie czy z podestu to była walka z przedłużaczem, który nie jednokrotnie został przecięty podczas pracy. Nożyce są stosunkowo lekkie i są, co trzeba podkreślić bardzo dobrze wyważone co bardzo ułatwia manewrowanie podczas cięcia i ręce się tak nie męczą. Warto mieć w zapasie drugi akumulator na zmianę. Akumulator 5Ah starcza na 1,5 godziny pracy a czas pełnego naładowania akumulatora również 1,5 godziny. Mając drugi akumulator zapewniamy sobie ciągłość pracy.

11.4.2022

Spełniają swoje zadanie , ale wlałbym nieco lżejsze i gdybym nie był uwiązany do tej marki akumulatorami kupił bym pewnie z innej firmy tańsze i nie różniące się funkcjonalnością . Skoro w ładowarkach telefonów się udało to dlaczego właściwie nie można zmusić producentów do stosowania jednego standardu w akumulatorach do elektronarzędzi ?

27.4.2021

Byłem sceptycznie nastawiony do tego aby kupić nożyce na akumulator bo wcześniej miałem nożyce na prąd z sieci 230 wybrałem te bo mam już kilka maszyn z tej firmy .i jak zawsze nie zawiodłem się są naprawde ok dają radę przy tujkach które od kilku lat nie były przycinane na jednym ładowaniu długo pracują polecam

25.7.2019

Świetny produkt, choć drogi. Niestety decydyjąc się na daną firmę decydujemy się na zasilanie, które jest drogie.Przypuszczam, że jest wiele produktów w rozsądniejszej cenie a takiej samej jakości ale wiąże się to z zakupem akumulatorów.Ja wyboru nie miałem, bo zasilanie od innych narzędzi już mam.

29.6.2022

Dewalt DCM563 nożyce do żywopłotu, produkt wysokich lotów. Jak to dewalt bardzo dobrze wykonane, spasowane. Co najważniejsze, 2 ostrza są ruchome, przez co jest ostre i precyzyjne cięcie.Mam produkty dewalt i baterie do nich i na 5Ah godzinkę polatają, ale zapinam też 2Ah i też jest pięknie.

21.8.2021

Bardzo dobra jakość wykonania, długi czas pracy na bateii 5Ah (grubo ponad godzinę, bez dokładnych pomiarów). Noże tnące ostre radzą sobie nawet z grubszymi gałązkami. Nareszcie koniec problemu z uciętym kablem zasilającym i plątania pod nogami.Wart swojej ceny. Polecam!

29.7.2022

Torpeda. Przy ciągłej pracy +-30 min. ręce nawet nie poczuły zmęczenia. Czyli waga jest ok. Trochę się bałem że nie da rady ze starymi cyprysami, ale nożyce krzyknęły "śmierć frajerom " i zrobiły robotę. Ja jestem zadowolony z zakupu.

10.8.2021

Świetny sprzęt! Mam przewodowe nożyce wiodącej firmy z bajerami typu obracanie rękojeści, a i tak się przestawiłem zupełnie na to urządzenie DeWalta. Brak plątającego się kabla - bezcenny.

31.7.2021

Swietne nożyce, długo czas pracy na akumulatorze 5ah, w półtora godziny dopiero go rozładowałem. Luksus nieprzecinania kabla zasilania bezcenny.

13.4.2022

Tnie jak szalona nawet grubsze gałęzie, przyjemny materiał jakościowo i w dotyku, solidna maszyna, ale to jest po prostu DEWALT

28.5.2021

Nowy zakup więc trudno ocenić z perspektywy czasu ale tną jak szalone i długo na jednej baterii (4 Ah)

15.7.2021

Wysoka jakość produktu. Długa praca na baterii. Daje sobie bardzo dobrze radę z grubszymi gałęziami.

23.10.2020

Godne polecenia jak na akumulatorowe lekkie i naprawdę tną jak elektryczne na kabel polecam

22.6.2022

Świetne, 30m zaniedbanego żywopłotu na jednym ładowaniu 5ah (ponad godzina pracy).

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności