logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Ekspres 4Swiss Modena A6 biały. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Ekspres 4Swiss Modena A6 biały.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Ekspres 4Swiss Modena A6 biały liczba opinii klientów wynosi 10, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 10, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

19.12.2020

Z zona zdecydowalismy wrescie o zakupie expresu do kawy.Zona pija tylko czarna bez cukru ja z mlekiem i cukrem po przeczytaniu w internecie dziesiatek opini i obejzeniu w marketach wszystkich ekspresow nie moglismy sie zdecydowac albo cena byla akceptowalna to wyglad i wykonanie bylo beznadziejne dobrze wykonany i dobrze wygladajacy expres Jura chyba za 4500

2.12.2020

Piękny i prosty w obsłudze ekspres, z którego na dodatek wychodzi bardzo dobra kawa :). Niezwykle elegancko prezentuje się w kolorze białym. Szczerze to w tej cenie trudno znaleźć coś ładniejszego i fajniejszego (a trochę szukałem).

20.4.2021

Pyszna aromatyczna kawa, ładny wygląd, prosta obsługa, niezła cena - świetny ekspres. Moje pierwsze spotkanie z marką i trochę się obawiała, ale zupełnie niepotrzebnie. :)

22.4.2021

Długo zastanawiałam się z mężem, jaki ekspres wybrać. Zakup tego okazał się być dobrą decyzją. Kawa za każdym razem jest bardzo aromatyczna i dobrze smakuje. :)

19.12.2020

Najladniejszy i dobrze wykonany ekspres w tej cenie a w kolorze bialym ekstraklasa nie ma konkurencji no moze Jura za 4500 polecam sprawdzic i ocenic na zywo.

19.2.2021

Ekspres mam od dwóch miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Obsługa nie jest skomplikowana a możliwość przygotowywania dwóch kaw jednocześnie to świetna opcja.

25.5.2021

Kawa wychodzi tak aromatyczna, że jak ją robię rano to mąż się budzi też chce :) Ma solidną konstrukcję i łatwy w obsłudze co jest dużym plusem.

18.5.2021

Aromatyczna kawa czarna, łatwe przyrządzanie białej kawy to jeden z wielu plusów urządzenia. Nie wyobrażam sobie, że nie ma go w mojej kuchni.

11.4.2021

Pompa 19 barów robi wrażenie i pozwala na przygotowanie naprawdę dobrej kawy. Obsługa urządzenia bardzo prosta.

13.5.2021

Pompa w ekspresie ma aż 19 barów. Robi super aromatyczną kawę.
Warunki usługiPolityka prywatności