logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Ekspres Saeco GranAroma SM6582/10. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Ekspres Saeco GranAroma SM6582/10.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Ekspres Saeco GranAroma SM6582/10 liczba opinii klientów wynosi 8, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

25.8.2021

Kawa - taka jak lubisz!Moim zdaniem to najlepszy ekspres dostępny na rynku. Urzekł mnie możliwością personalizacji - mamy z mężem ustawione osobne profile dopasowane do naszych preferencji. Ja uwielbiam kawę z pianką i codziennie moge się taką kawą cieszyć! Kawa jak we włoskiej kawiarence dostępna na wyciągnięcie ręki! Nie wyobrażam sobie poranka bez tego ekspresu, szczególnie pracując na Home Office.

25.8.2021

Ekspres pierwsza klasa. Robi kawę dokładnie tak jak lubię. Łatwy w obsłudze. Pięknie prezentuje się w mojej kuchni przede wszystkim uwielbiają go moi znajomi. Czasem myśle ze przychodzą tylko dla tej kawy nie do nas… :) Główna zaleta jest to ze ma dużo opcji parzenia kaw. Każdy sobie może wybrać taka opcje jaka lubi… Ja uwielbiam Latte

18.10.2021

Wygodny w użytkowaniu, łatwy w obsłudze a co najważniejsze intyucyjny ekspres który dostosowuje parametry ulubionej kawy każdego domownika. Duży wachlarz kaw (16 do wyboru) - od espresso po włoskie cappuccino. Możliwość zrobienia dwóch kaw jednocześnie za sprawą LatteDuo. Polecam bardzo ten ekspres.

26.8.2021

Bardzo funkcjonalny, łatwy w obsłudze. Ekspres zaparza aromatyczną, doskonałą,smaczną kawę. Wybór spośród 16 rodzajów kawy bardzo różnorodny.Jeśli chcecie aby wasza kawa w domu była jak w dobrej kawiarni,to dzięki świetnemu ekspresowi Saeco Gran Aroma tak będzie. Zdecydowanie Najlepszy zakup.

20.10.2021

Znakomity! Bardzo elegancko prezentuje się w kuchni, jestem zachwycona łatwością w obsłudze. Ekspres robi dwie kawy na raz, co bardzo ułatwia. Rewelacyjny system spieniania mleka. Wart swojej ceny!

2.11.2021

Jeśli ktoś chce mieć w domu swoją małą kawiarnie to ten ekspres jest dla niego idealny. Bardzo duża ilość kaw do wyboru. Idealna pianka. Łatwa obsługa. System czyszczący hygiesteam to cudo.

25.8.2021

Kawa jak z doskonałej kawiarni we własnym domu! Gęsta piana i piękne warstwy po wciśnięciu jednego przycisku. Zdecydowanie pięć gwiazdek.

12.11.2021

Bardzo dobry solidny Express, ładne czytelny wyświetlacz kawa bardzo dobra. Szybkość przewodzenia kawę to też jego zaleta.
Warunki usługiPolityka prywatności