logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Emanuel Ungaro Diva Woda toaletowa 100ml spray. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Emanuel Ungaro Diva Woda toaletowa 100ml spray.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Emanuel Ungaro Diva Woda toaletowa 100ml spray liczba opinii klientów wynosi 33, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 33, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

21.4.2020

WSPANIAŁY. GŁĘBOKI I TRWAŁY ZAPACH . UŻYWAM TEJ WODY OD 1987 ROKU. JESTEM W NIEJ ZAKOCHANA I UWAŻAM , ŻE JEST TO ZAPACH PONADCZASOWY, KLASYCZNY. CZĘSTO MI SIĘ ZDARZAŁO, ŻE KOBIETY PODCHODZIŁY DO MNIE Z PYTANIEM CZYM TAK PIĘKNIE PACHNĘ .BYŁAM DUMNA Z MOJEGO WYBORU DIVY. POZDRAWIAM .

6.2.2020

To są moje ulubione perfumy .Zapach piękny - polecam. Opakowane w bardzo elegancki szklany flakon z fantazyjnym korkiem. W przesyłce dobrze zabezpieczone. Dotarł do mnie bez uszkodzeń. Odbiór osobisty w bardzo ekskluzywnej perfumerii, z przemiłą obsługą. Polecam!

29.3.2012

Diva jest piękna, wytworna i ma klasę. To jeden z moich ulubionych zapachów. Oczywiście nie dla każdego. To zapach dla dojrzałych, znających swoją wartość kobiet. Ma charakter i jest niezwykle trwała. Dla mnie rewelacja.

24.3.2021

Piękny , szklany flakonik . Zapach retro , trzeba najpierw przetestować . Przypomina trochę Chanel 5 . Podobno używa jej Sofia Loren :) Zapach znałam , więc jestem zadowolona . Cena rewelacyjna .

19.12.2015

Uzywalam kiedys tych perfum, niestety chyba po reformulacji zapach jest inny. Ogolnie zapach jest ladny ale bardzo dyskretny i jednostajny, delikatny i na pewno nie migronogenny.

11.10.2017

Jestem bardzo zadowolona z produktu i dostawy. Będę polecała koleżankom. Wybrany przeze mnie produkt należy do niszowych, tym bardziej doceniam szybką realizację zamówienia.

8.10.2021

Perfumy dla mnie niezwykle inspirujące ,dobrze dobrane do mojej skóry, w pięknym szklanym flakonie z eleganckim korkiem.

3.2.2014

Jest to mój ulubiony zapach, niedostępny w sieci handlowej, tym bardziej cieszę się z zakupów w iperfumy.pl

25.5.2015

zapach dla kobiety dojrzałej, dość ciężki, dość trwały, powoli zmienia nutę zapachową, tajemniczy

30.12.2014

zapach lekko słodki ale nie przykry, orzeźwiający,doskonały dla kobiet dojrzałych
Warunki usługiPolityka prywatności