logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Fiskars Sekator nożycowy hook 46 cm 112200. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Fiskars Sekator nożycowy hook 46 cm 112200.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Fiskars Sekator nożycowy hook 46 cm 112200 liczba opinii klientów wynosi 39, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 21, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 17, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.11.2009

Zdecydowanie polecam! Użuwam tego i jednego większego sekatora tej serii. Mecahnizm przenoszący siłę cięcia jest doskonały! Dzięki niemu nie mam problemu z jakimikolwiek gałęziami. Wszystko co sekator obejmie zostanie przecięte bez większego wysiłku. Rączki wykonane z tworzywa nie pękają, a sekator dzięki nim jest lekki i tnąć w pozycji "ręce w górze" nie czujemy jego ciężaru, a co za tym idzie nie męczymy się. Ostrze ze świetnej stali- ani razu nie musiałem ich jeszcze ostrzyć, a używam ich bardzo często.

18.7.2009

To bardzo solidny i porządny sekator, wysokiej jakości. Dobrze sprawdził się przy podcinaniu drzewek, winogrona i krzewów. Jest bardzo lekki i bardzo dobrze tnie, nie potrzeba do tego dużej siły. Jak każdy produkt wysokiej jakości, tak ten również ma swoją cenę, ale myślę, że warto było wydać trochę więcej pieniędzy na coś naprawdę dobrego i wytrzymałego. Polecam.

18.9.2009

Bardzo praktyczny sekator nożycowy idealnie nadający się każdemu miłośnikowi ogródka i działkowiczowi. Dzięki niemu bez problemu podetniemy każdą gałązkę lub kwiaty. Lekki i poręczny, dobrze się nim przycina i nie wymaga wkładania większej siły w nacisk. Całość solidnie i precyzyjnie wykonana. Cena jak na taki sekator uważam że jest w porządku. Polecam.

27.11.2009

Bardzo fajny sekator nożycowy Fiskars.Przydaje się on szczególnie w ogródku do podcinania drzew,kwiatów lub krzewów.Ma wygodny uchwyt,który dobrze leży w dłoni.Jest bardzo lekki.Kształt ostrza zapewnia precyzyjne cięcie.Całość wykonana jest solidnie z dobrych materiałów.Polecam.

6.6.2009

Sekator ten doskonale sprawdza się przy prześwietlaniu młodych drzewek. Dobrze tnie się nim grubsze gałązki. Nie wykrzywia się i nie odkształca się podczas cięcia. Pracuje się nim bardzo lekko i bardzo wygodnie. Materiał wysokiej jakości. Polecam gorąco.

6.8.2009

Nożyce Fiskars są wspaniałe, bardzo dobże się takimi nożycami tnie, są bardzo lekkie, ostre, wygodne, ale także bardzo wytrzymałe, świetnie leżą w ręce,są wykonane z bardzo dobrego materiału, nic z nim się nie dzieje, naprawdę gorąco polecam te nożyce.

7.8.2009

Bardzo przydatny dla osób które posiadają sad, ale i również w ogrodzie, bez problemu przecina gałęzie o średnicy 3 cm. Wytrzymały, wygodny w użyciu, niestety nie jest tani, ale wart swojej ceny. Po sezonie dobrze jest go naostrzyć.

1.12.2021

sekator jest raczej kowadełkowy niż nożycowy i dziwnie się dokręca podczas pracy, co jakiś czas trzeba poluzować śruby kluczem.

16.4.2021

Świetne narzędzie, cięcie rzeczywiście bardzo łatwe, nie wymaga siły, idealne dla kobiety.

25.4.2020

Polecam, ostrze jest chyba za cienkie bo się lekko wygina i nie dokładnie tnie.

20.3.2021

Ogólnie jestem zadowolona, aczkolwiek myślałam, że będą lepiej ciąć

3.11.2020

wykonanie bardzo dobre, estetyczne, dobrze dopasowany do ręki

23.9.2019

Sprzęt solidny.bardzo lekko tnie nawet spirej średnicy gałęzie.

24.4.2019

Bardzo dobry, lekki, ostry sekator do świeżych gałęzi. Polecam

29.5.2020

Fantastyczny sekator. Paca z nim to prawdziwa przyjemność.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności