logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Fitomed Mój Krem No 10 Przeciwzmarszczkowy Krem Pod Oczy 15Ml. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Fitomed Mój Krem No 10 Przeciwzmarszczkowy Krem Pod Oczy 15Ml.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Fitomed Mój Krem No 10 Przeciwzmarszczkowy Krem Pod Oczy 15Ml liczba opinii klientów wynosi 3, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

16.8.2019

Zamawiam już 4 opakowanie kremu. Jestem bardzo uczulona na kosmetyki, a ten spisuje się rewelacyjnie. Może i sa lepsze ale na pewno kosztują bajońskie sumy. ;) Stosuje go na dzień i na noc. Mam wrażenie, że nie tylko pielęgnuje moja wrażliwą skore to w dodatku koi i leczy :) Szczerze polecam i pozdrawiam.

23.2.2020

Fajny krem. Dobrze nawilża skórę pod oczami, ale nie zauważyłam jakichś spektakularnych efektów. Plus za niską cenę i dużą pojemność! Do tego łatwo się dozuje, dosłownie wydobywa taką ilość produktu, jaka jest potrzebna i nic się nie marnuje.

20.1.2021

Bardzo dobry krem. Byłem trochę sceptyczny, ale faktycznie widzę poprawę po stosowaniu tego kremu.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności