logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie FITOMED Odżywka ekstraziołowa do włosów tłustych na łupież zioła biotyna 200ml. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu FITOMED Odżywka ekstraziołowa do włosów tłustych na łupież zioła biotyna 200ml.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu FITOMED Odżywka ekstraziołowa do włosów tłustych na łupież zioła biotyna 200ml liczba opinii klientów wynosi 14, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 13, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

29.1.2018

Mam włosy długie z tendencją do przetłuszczania bez łupieżu. Odżywka ma za zadnie poprawić stan skóry. Na początek zwróciłam uwagę na zapach. Jest on dość intensywnie ziołowy ale nie przeszkadza mi w używaniu produktu. Konsystencja jest dość gęsta dzięki temu odżywka nie spływa z włosów. Trzeba nałożyć dość sporo produktu aby rozprowadzić go na skórze głowy i całej długości włosów. W moim przypadku odżywka starczyła mi na dwa tygodnie przy stosowaniu co drugi dzień. Po użyciu odżywki włosy są wygładzone, uniesione u nasady ale nie puszą się. Zauważyłam, że włosy są miękkie w dotyku i mniej wypadają przy szczotkowaniu. Nie zauważyłam by włosy mniej się przetłuszczały.Podsumowując odżywka jest bardzo dobra i na pewno skorzystam z niej jeszcze nie raz by odżywić moje włosy.
jeszcze

12.1.2018

Mam okazję właśnie przetestować odżywkę do włosów normalizujących. jest rewelacyjna, po pierwsze bardzo ładnie nawilża skórę głowy i włosy, po drugie nie zostawia mocnego ziołowego zapachy na włosach po wyschnięciu i najważniejsze włosy są po wysuszeniu puszyste i świerze. Odżywka ich nie obciąża!!!!!! Polecam produkt z czystym sumieniem.

23.8.2017

Skóra głowy nie swędzi, nie ma łupieżu oraz nie ma innych odczynów chorobowych i alergicznych. Świetna odżywka do włosów i skóry głowy z problemami.

21.6.2018

Odżywka nie pozostawia tłustych włosów -jak niektóre nawet po splukaniu. Po kilkunasyu uzyciach działa. Włosy mniej się przetluszczaja.

20.1.2022

Świetny produkt. Pachnie ziołami (mięta, eukaliptus), ale tylko w momencie aplikacji. Włosy są odżywione, ale nie obciążone. Polecam.

26.7.2017

Póki co jestem zadowolona, chociaż używam od dwóch dni. Skład jak najbardziej na plus. Pięknie pachnie.

27.11.2016

Odżywka nadaje się do skóry głowy, nawilża.

29.7.2014

Pomaga w walce z łupieżem.

16.3.2020

Dobrze się spisuje.

13.5.2020

Póki co tesruje

25.10.2018

Polecam

16.10.2020

Fajny

27.5.2020

ok

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności