logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Fructis Goodbye Damage szampon wzmacniający do włosów bardzo zniszczonych 400ml. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Fructis Goodbye Damage szampon wzmacniający do włosów bardzo zniszczonych 400ml.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Fructis Goodbye Damage szampon wzmacniający do włosów bardzo zniszczonych 400ml liczba opinii klientów wynosi 29, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 29, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

3.7.2013

Szampon Garnier Goodbye Damage używam od prawie miesiąca. Bardzo mile mnie zaskoczył, choć nie powiem że się nie obawiałam. Wiele szamponów jak zmieniałam powodowało u mnie łupież. Moje włosy po wykonaniu steelingu wymagają wzmocnienia, odbudowy. Są bardzo łamliwe, końcówki są zniszczone i jak ich nie ułożę są jak "pierza". Dlatego po reklamie pomyślałam, że kupię. Nie żałuję. Cena naprawdę niska, szampon jest wydajny, ślicznie pachnie, szybko też się pieni i nie ma problemu ze spłukiwaniem.Generalnie dla mnie dobry, godny zakupu szampon aby pomóc włosom zniszczonym.
jeszcze

17.7.2013

Zdecydowanie polecam. Szampon jest niedrogi, bardzo wydajny, ładnie pachnie i działa. Używam go od miesiąca i moje włosy już wyraźnie lepiej wyglądają. Używam też maski z tej serii. Efekty były widoczne już od pierwszego użycia, włosy stały się bardziej gładkie, miękkie i lśniące, a po każdym kolejnym myciu było już tylko coraz lepiej :) Cudów się nie spodziewałam, ale jestem bardzo zadowolona z efektów, nie sądziłam, że moje, latami farbowane i prostowane,włosy mogą tak dobrze wyglądać bez drogich zabiegów :)
jeszcze

26.6.2013

Używam tego szamponu od miesiąca i po tym czasie już zauważyłam zmiany w strukturze włosa. Są gładkie, lśniące, łatwe do rozczesania. długo szukałam jakiego preparatu , który odbuduje moje zniszczone włoski i tym razem się udało. Cena jest zadowalająca, zapach również.

22.4.2014

Także polecam. Szampon ma gęstą, kremową konsystencję, przyjemny zapach, który długo utrzymuje się na włosach. Dobrze się pieni, ładnie myje i odżywia włosy. Po umyciu są one przyjemne w dotyku i lśniące.

15.7.2014

Szampon jest rewelacyjny. Nawilża, wygładza i odżywia włosy. Włosy są lśniące, mocniejsze. Używam całej serii i już po pierwszym zastosowaniu widzę efekty:)

11.3.2014

Ma śliczny zapach i jest bardzo wydajny.Stosowałam go od razu po mojej odżywce z tej samej serii.Jestem usatysfakcjonowana tym produktem :)

11.4.2015

Używam tego produktu na przemian z innym szamponem. Za pierwszym razem byłam zachwycona, ale po jakimś czasie niestety działanie jest inne.

15.10.2019

Bardzo lubię ten konkretny Szampon Fructis. Moje włosy są po nim miękkie i ożywione. Ma cudowny zapach. Polecam wypróbować.

2.1.2015

Pokochałam go za zapach, jest wspaniały. Jest skuteczny nawet bez całej masy produktów, któredą do niego polecane:)

20.3.2015

Bardzo dobra odżywka, włosy bardziej miękkie już po pierwszym użyciu, a w dodatku pachną cudownie, polecam
Warunki usługiPolityka prywatności