logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Gardena Siewnik Ręczny M (0431-20). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Gardena Siewnik Ręczny M (0431-20).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Gardena Siewnik Ręczny M (0431-20) liczba opinii klientów wynosi 184, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 148, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 36, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

11.5.2022

bardzo fajny siewnik jest to pierwszy siewnik jaki w życiu kupiłem, wybrałem ten ze względu na firmę lepiej dopłacić i mieć porządny sprzęt, ze względu na to że nie jest za duży trzymanie przycisku nie jest męczące bo co jakiś czas trzeba uzupełniać towar chociaż mógłby być trochę większy żeby więcej można było wrzucić trawy lub nawozu

18.4.2021

Świetne wykonanie jak na firmę przystało. Wszystko idealnie spasowane. Czterostopniowa regulacja szerokości zasiewu. Szerokość pracy to 1 – 4 m Można go używać do rozsiewania materiałów o cząstkach różnej wielkości: nawozów, nasion, granulatu, piasku i soli. A w praktyce się okaże jak się sezon zacznie.

4.10.2021

Bardzo dobrze wykonany, do nawozów nadaje się świetnie. Przy nasionach do trawy czasem się zacina. Nie polecam na dłuższą pracę ponieważ boli kciuk od naciskania spustu. Ja sieję, naworzę do 100 m2 na większe powierzchnię polecałbym chyba jakiś wózek.

16.7.2019

Siewnik robi dobre wrażenie, na pewno wykonany jest tak dobrze, jak inne produkty Gardeny.Na opakowaniu można przeczytać, że nie nadaje się m/in do nawozów żelazowych - to ważne, bo na stronach niektórych sklepów nie ma tej informacji...

28.2.2022

Spodziewałem się lepszego rozrzutu. Mechanizm nie zacina się, ale w przeciwieństwie do poprzednio używanych tańszych siewników zatyka mi się regularnie przy rozsiewaniu granulowanego wapna. Przy nawozach i mniejszej granulacji działa ok.

10.5.2020

Wali nasionami trawy jak z procy. Ergonomiczna rączka przywołuje najlepsze wspomnienia. Kolor jak morze nad które w tym roku nie pojadę już. Tylko te pomarańczowe przyciski wszystko psują bo nie pasują nijak ale i tak dam pięć gwiazdek.

27.2.2022

Miałem w życiu dużo innych siewnikow. Ten jest decydowanie lepszy niż gówniane siewniki z marketu za około 50 zł. Solidny i stabilny mechanizm. Warto kupić Gardena i nie oszczędzać na pieniądzach. Ten siewnik to rzecz na lata. Polecam.

10.4.2021

Bardzo dobry produkt. Rozsiewam praktycznie wszystko, wapno, nasiona trawy, antymech. Warunek dobrego działania siewnika to usunięcie zbrylonych materiałów do wysiewania. Łatwa regulacja ilości wysiewanych materiałów.

14.5.2020

Najlepszy siewnik jaki miałem. To jak rozrzuca nawóz jest niesamowite, ma bardzo duży zasięg. Spokojnie 200m2 trawnika nim nawiozłem. W sumie nie ja, bo jak żona zobaczyła to cacko, to go od razu przejęła.

19.3.2022

Sprzęt naprawdę rewelacja! Do traw,do nawozów miałkich, jak też nawozów granulowanych zajebisty!!! Jedyny minus- trzymanie górnego przycisku!!! Ręka odpada. Należy użyć opaski zaciskowej! Polecam!!

19.5.2022

Rewelacja!!!! Czemu wcześniej tego nie kupiłam?!Ja nawożę hydrokomplexem, nic się nie zapycha, leciutko się kręci- cacunio. Mam ok 500 m2 trawy i tym siewnikiem nawożenie trwa minutę dziesięć :)

3.8.2022

śmiało można polecić, jest dość drogi ale używałem tańszych i różnica jest warta dopłaty. Użyty plastik jest lepszej jakości, jest dokładniejszy w podawaniu, kołowrotek jest lepiej spasowany.

4.9.2021

Nie wiem o co chodzi ludziom, którzy piszą, że przy wysiewie trawy jest słabo i się zacina. Nic takiego nie ma miejsca, zarówno przy nawozie jak i przy trawie śmiga elegancko!

4.7.2022

Rewelacja!!!!!Jak ktoś ma działkę do 1000 m2 obsieje ją nawozem do 10-15 minut. Często trzeba sięgać do woreczka - ale nie zajmuje miejsca w garażu jak większe siewniki.

9.11.2020

Wygląda solidnie, nie mogłem jak na razie wypróbować. Kupiłem do nawożenia trawy i ewentualnie zimą do posypywania piaskiem śliskich chodników i podjazdu do samochodu.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności