logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Gardena Sileno City 500. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Gardena Sileno City 500.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Gardena Sileno City 500 liczba opinii klientów wynosi 5, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 3.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 3.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.9.2020

Robot kosi 13 arowa działkę. Starcza w zupełności. Prawda jest ze na jednym ładowaniu nie ogranie całości ale co mi to za różnice robi? Wcześniej kosiłem całość z wywaleniem trawy Ok 2,5h. Raz w tygodniu.Teraz mam ten czas na co innego a problem trawy zniknął. Noże można naostrzyć samemu przy odrobinie wprawy. Do minusów należy napewno brak możliwości mycia bezpośrednio z węża. Bo jednak kosiarka po deszczu czy tez porannej trawie wyglada na mocno zabrudzona. Ktoś napisał wyżej ze zostawia nie skoszone kawałki. U mnie tego nie zobserbowalem wiec problemu nie maKosiarka kosi 4H w nocy i tyle samo około południa. Całość skoszona superJest cicha.Jestem gotów polecić każdemu co choć raz się wkurzył na koszących hałasujących sąsiadów albo brak czasu na conajmniej co tygodniowa czynność
jeszcze

13.8.2020

Kosiarka pracuje od 3 dni - za krótki czas na rzeczową opinię

25.5.2020

polecam produkt!!!

31.7.2020

bardzo cicha

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności