logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Garett VR4 + Pilot (GARETTVR4_PILOT). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Garett VR4 + Pilot (GARETTVR4_PILOT).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Garett VR4 + Pilot (GARETTVR4_PILOT) liczba opinii klientów wynosi 53, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Avans liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Electro liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 35, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

27.1.2017

Jedyny lepszy VR to chyba tylko ten Samsunga, HTC Vive, i Oculus Rift. Te gogle sprawiają się fenomenalnie. Można powiedzieć, że nie potrzebnie kupowalem te różne "okularki" z biedronki i inne tanie kawałki plastiku. Natomiast z tymi goglami jest kompletnie inaczej. Fajnie się je zakłada bo trzeba wsunąć głowę, a nie byle jak założyć, więc plus ze strony przygotowywania się do użytku. Następnie paski mocujące są nawet sprawne i dobrze trzymają, nie ma uczucia, że zaraz wszystko spadnie. Jeżeli chodzi o same gogle w użyciu, świetne. Iphone 6s pasuje idealnie (nic dziwnego, że na zdjęciach w galerii jest). Soczewki wspaniale pracują, a nie są takie jak te nadworne siłownie gdzie jest optymalnie dla wszystkich robione.Tutaj można je regulować. Trochę się rozpisałem ale dlatego, że naprawdę muszę. Chodzi o to, że za dużo ludzi kupuje bo tanio i potem obdarowany rzuca w kąt bo jest nie zadowolony co sprawia, że sama idea VR-u go odrzuca. Gogle te są naprawdę wspaniałe i można naprawdę dać się wciągnąć, nawet na kilka godzin, o ile bateria w telefonie starczy. Telefon się w ogóle nie przegrzewa i cały czas używam. Te gogle są najbliższe odczuciom takiego HTC Viv-a więc polecam. Oczekuję, iż empik będzie w ich posiadaniu nie dlugo, gdyż na takiego Oculusa mam już uzbierane ;)
jeszcze

20.7.2019

U nas w rodzince dominuje właśnie sprzęt od Garetta :) Uważamy, że to porządny polski producent, a sprzęty naprawdę przy tej cenie prezentują wysoki poziom. Mamy zegarki Garetta a ostatnio mąż zdecydował się na zakup tych okularów :) Ja to potraktowałam jako taką nieszkodliwą fanaberię, ale zrozumiałam już, że to ciekawa zabawka :)

16.8.2018

Dobra cena i sprzęt działa.Materiał z którego został skonstruowany nie jest z górnej półki lecz nie przeszkadza to w użytkowaniu.Jak na razie nie mam żadnych zastrzeżeń i problemów z oglądaniem na tych goglach.Do użytku domowego, jak najbardziej polecam.

31.12.2017

Super zabawka, wrażenia są niesamowite, nie sądziłam że mnie tak wciągnie, malutki minusik to, że trochę uciska nos mam czerwone od uciskania powinno być miękkie obicie też na nosie tak jak na całych okularach, ale i tak polecam z pilotem oczywiście ?

14.2.2020

Okulary kupiłem dzieciakowi ale sam chętnie z nich korzystam ;) Bardzo fajne wrażenie. Dobra jakość i porządnie wykonany produkt. Dodatkowo, co ważne, porównując do podobnej jakości okularów innych firm są nie drogie. Polecam

29.11.2016

Taki o wiele lepszy google cardboard. Według mnie jest warto dopłacić, głównie ze względu na wygodę i kompatybilnością z wieloma telefonami. Jest naprawdę lekki ale materały są ok i nie ma odczucia że jest tandetny.

12.2.2017

Kompletny zestaw, od razu z pilotem. Polecam bo można zyskać dużo dodatkowych opcji, sterowanie aplikacjami grami itp. Same gogle wygodne, wydają się solidne.

23.2.2017

Świetne urządzenie dające masę zabawy i będące świetną alternatywą spędzania wolnego czasu. Funkcjonowanie zgodnie z opisem producenta. Polecam.

9.2.2017

Świetne urządzenie dające mase zabawy i będące świetną alternatywą spędzania wolnego czasu. Funkcjonowanie zgodnie z opisem producenta. Polecam

24.1.2020

Robią robotę. Grając w niektóre gry serce potrafi mocniej zabić. Wrażenia niesamowite. Mają bardzo dobrą jakość. Jak najbardziej jestem na TAK

1.12.2017

Za te pieniądze rzecz jest naprawdę niezła. Trochę nie miałem zaufania do produktów tego producenta ale na tym się akurat nie zawiodłem.

6.3.2020

Fajny sprzęt do grania dla dzieciaków i nie tylko. Bardzo dobra jakość i przy tym przystępna cena jak . Zdecydowanie polecam

24.11.2016

Działanie sprzętu pełna profeska. Cieszę się nimi od niedawna, ale robią na mnie wrażenie. Cena adekwatna do jakości

7.2.2019

Produkt spełnił moje oczekiwania. Można ich używać w okularach korekcyjnych. Polecam bardzo fajny gadżet na prezent

15.7.2021

Jestem bardzo z nich zadowolony. Solidne, wygodne, działają bez żadnego problemu także zakup jak najbardziej udany

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności