logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Genactiv Colostrigen R maseczka odżywczo-rewitalizująca 50ml. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Genactiv Colostrigen R maseczka odżywczo-rewitalizująca 50ml.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Genactiv Colostrigen R maseczka odżywczo-rewitalizująca 50ml liczba opinii klientów wynosi 9, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

10.5.2019

Maseczka delikatnie, przyjemnie pachnie. Nie nadaje się do stosowania pod makijaż ale jako samodzielny kosmetyk na umytą twarz i dekolt na noc. Maseczkę ciężko rozsmarować na skórze, ponieważ jest bardzo gęsta. Na twarzy zostają białe smugi i trzeba maseczkę wklepać i pozostawić do wchłonięcia. Nie zmywa się jej. Bardzo fajnie zmiękcza i odżywia moją skórę, buzia wydaje się jakby promienniejsza, jaśniejsza, młodsza. Osobiście stosuję ją co 3-5 dni. Maseczkę poleciła mi kosmetyczka, która stosuje ten produkt u siebie w salonie do zabiegów! Pomimo bardzo małego opakowania warta jest swojej ceny. Naprawdę polecam!

16.6.2021

Dobra gęsta konsystencja, której używam do regeneracji skóry na noc. Dobry stosunek jakości do ceny. Mały minusik za zapach, który nie wszystkim może odpowiadać (w maseczce mniej intensywni niż w kremie tej samej firmy).

14.11.2021

fajnie wygladza i nawilża skórę i odbudowuje funkcję ochronną naskórka

2.2.2017

jestem ze wszystkiego super zadowolona

10.3.2022

Moja ulubiona maseczka nawilzajaca.

23.1.2019

Bardzo skuteczna maseczka , polecam

24.1.2017

Bardzo wydajna maseczka

12.5.2020

super produkt

2.5.2022

ok

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności