logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie GORENJE IT643SYW. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu GORENJE IT643SYW.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu GORENJE IT643SYW liczba opinii klientów wynosi 3, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

2.4.2020

Zalety:Płyta dział, jest cicha, jest prawie tak biała, jak na zdjęciach- częściowo warstwa lakierowana oraz jest intuicyjna w obsłudze.Wady:Metoda blokady przed dziećmi jest źle zaprojektowana. Moi domownicy b. często ją włączają (trzymając przycisk wyłączenia/wyłączenia dłużej niż 3 sek., jedyna wada to jej biała powierzchnia, która się bardzo brudzi i ciężko jest ją domyć, mam obawy, że po dłuższym użytkowaniu pojawią się rysy wywołane czyszczenie.W dniu dzisiejszym zastosowałem Domestos oraz specjalny preparat do mycia blandek do naczep samochodowych (TIR) i dopiero wtedy udało mi się usunąć ślady. Rys na razie nie widać - 2 tydzień użytkowania.Mam nadzieje, że to pomoże innym podczas wyboru płyty.
jeszcze

13.8.2021

Bardzo dobra płyta
Warunki usługiPolityka prywatności