logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Gra Pora Na Stwora. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Gra Pora Na Stwora.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Gra Pora Na Stwora liczba opinii klientów wynosi 48, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 44, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

7.11.2018

Będąc dzieckiem zawsze biegałam najwolniej... Tłum wysportowanych, a za nimi ja - czerwona i ledwo oddychająca. Dzięki Wydawnictwu Nasza Księgarnia dowiedziałam się, że bycie najwolniejszym czasem się opłaca! Czyżby w końcu uśmiechnęło się szczęście do leniuchów? Tak! W ślimaczym wyścigu wygrywa ten, co jest najwolniejszy. W końcu sprawdza się zasada, że ostatni będą pierwszymi! Najzabawniejsze jest tu jednak to, że nie wiadomo, kto jest którym ślimakiem... Każdy z graczy na początku gry losuje kartę z kolorem ślimaka, który będzie mu... przynosił drogocenne śmieci. Po poznaniu koloru chowa kartonik z tą tajną informacją i musi pilnować przez całą grę, by się nie wydać.Trzeba bardzo panować nad mimiką i poruszać ślimakami tak, żeby współgracze się nie domyślili, który należy do nas. Wtedy mogą bowiem grać z nami złośliwie i robić wszystko, żeby to nasz ślimak dotarł do mety pierwszy i tym samym nie przyniósł nam punktów (w postaci śmieci). Ślimakami poruszamy dzięki kostkom - każda ze ścian to jeden kolor. Możemy zdecydować, czy ruszamy ślimakiem o danym kolorze, czy ślimakiem, który jest na polu w danym kolorze. Każdy z graczy w swoim ruchu rzuca wszystkimi czterema kostkami i wszystkie cztery muszą posłużyć do wykonania ruchu którymś z ślimaków. Dzięki temu możemy planować swoje ruchy jak w szachach i wybrać taką kolejność ruchów, która pozwoli naszemu ślimakowi zostać daleko w tyle. Jeżeli tłumaczę nie do końca jasno, to na pewno od razu zrozumiecie zasady przeglądając instrukcję, która jak zwykle jest czytelna i pozwala na błyskawiczne rozpoczęcie gry. Wbrew pozorom można tu trochę pomyśleć i pokombinować. Najważniejsze jest jednak to, że ten powolny wyścig niesie sporo emocji i mnóstwo dobrej zabawy! Trudno było mi panować nad mimiką i spontanicznymi reakcjami, żeby nie zdemontować się przed współgraczami... Ćwiczymy tu umiejętność trzymania emocji na wodzy, pokerową twarz, logiczne myślenie i utrwalamy nazwy kolorów. Śliczna plansza, porządne drewniane ślimaki, kolorowe kostki i proste zasady - dzięki temu wszystkiemu Ślimaki to mięczaki bardzo szybko zdobyło moje serce. Gra spodoba się zarówno małym (już od 5 lat) jak i dużym, choć dla dużych serdecznie polecam Nogi za Pas o nieco podobnych zasadach, ale znacznie większych możliwościach ruchów i taktyki. Gorąco polecam - w ślimaki gra się szybko i z wielkim uśmiechem na ustach. Idealne na rodzinne spotkania lub po prostu długie jesienne wieczory.
jeszcze

16.2.2019

"Ślimaki to mięczaki" - wyd. Nasza Księgarnia aut. Eugeni Castano il. Maciej Szymanowicz . Śpiesz się powoli, znacie takie powiedzenie? Jeśli nie to poznajcie, będzie to wasze motto w grze. Ślimaki to mięczaki to gra rodzinna od 5 roku życia. Celem gry jest bycie najwolniejszym bowiem im dalej od mety, tym więcej punktów i szansa na zwycięstwo. Gra składa się z planszy, 6 drewnianych ślimaków, 6 kart z ilustracjami ślimaków, 4 kostek z różnokolorowymi bokami, 40 żetonów śmieci oraz oczywiście instrukcji :). Każdy gracz losuje karty ze ślimakami (w grze 2-3os po 2 znaczniki, w grze 4-6os po 1), których nie pokazuje przeciwnikom, te karty oznaczają jakimi ślimakami będą poruszali się gracze.Niezależnie od ilości osób, wszystkie figurki stawiamy na polu start. Osoba rozpoczynająca grę rzuca czterema kostkami i odpowiednio do wylosowanych kolorów porusza ślimakami w tych kolorach lub ślimakami, które stoją na polu w tym kolorze. Po wykonaniu ruchów, kostki otrzymuje gracz po lewej, powtarzając czynności. Należy pamiętać, by w miarę możliwości nie przesuwać swoich ślimaków, ponieważ zbliża nas to do mety a tym samym do porażki. W grze trzeba przybrać pokerową twarz, by rywale nas nie zdemaskowali i nie działali na naszą niekorzyść. Pierwszy wyścig kończy się, gdy ślimak przekroczy linię mety. Nie oznacza to jednak końca gry-to jest pierwsza tura. Ujawniamy swoje karty, liczymy punkty, zbieramy żetony i zaczynamy kolejną turę tak samo, jak pierwszą. Gra kończy się po rozegraniu drugiego wyścigu, a wygrywa oczywiście osoba z największą ilością punktów. . Jak widzicie, pośpiech jest niewskazany! Jest to bardzo przyjemna rozrywka rodzinna i dziecięca. Ogromnym plusem jest wykonanie! Solidne i twarde karty, żetony oraz plansza są odporne na jakiekolwiek złamania. Ślimaki są porządne, drewniane i na planszy raczej się nie przewracają. Plansza jest fantastycznie zilustrowana, dużo się na niej dzieje a pola dla ślimaków są widoczne i kolorowe. Gra jest zabawna i ciekawa, ponieważ rozgrywka trwa w totalnej niewiedzy, który ślimak do kogo należy -jest to dość uczciwa zasada. My uwielbiamy ślimaki i możemy śmiało polecić, bo to naprawdę świetna propozycja dla całej rodziny.
jeszcze

12.4.2019

Gra planszowa "Ślimaki to mięczaki" od Wydawnictwa Nasza Księgarnia, przywołała piękne wspomnienia, ale przede wszystkim, pozwoliła wspaniale spędzić czas z moim dzieckiem. Ostatnio gramy w nią naprawdę często, ponieważ Antoś stwierdził, że jest to jedna z najładniejszych gier, jakie ma. I wiecie co? Muszę przyznać mu rację! Cała gra naprawdę robi wrażenie i napisać, że jest piękna, to zdecydowanie za mało! Jej szata graficzna, zahipnotyzowała mnie od samego początku. Na pudełko, wpatrywałam się naprawdę dobrą chwilę, aż Tosiek zaczął się niecierpliwić: "Mamusiu, grajmy już!". Szybko się zreflektowałam i otworzyłam wieczko, a w środku...to samo! Istna paleta barw i to tak nasyconych,jakby ktoś wycisnął całą tęczę i jej kolorami przyozdobił wszystkie elementy. Patrzyłam i patrzyłam i nie mogłam wyjść z podziwu. Maciej Szymanowicz, ilustrator gry, zasługuje na medal w najczystszym złocie! "Ślimaki to mięczaki" to wspaniała gra dla dzieci! Mój Tosiek jest nią zachwycony. Gramy w nią na okrągło. Synek be problemu przyswoił sobie zasady gry i czerpie z niej wiele przyjemności. Proste zasady, krótka rozgrywka, a przede wszystkim przepiękna grafika, to ogromne plusy tej planszówki. Oprócz doskonałej zabawy, gra planszowa od Naszej Księgarni, ma wiele walorów rozwojowych i edukacyjnych. Całą recenzję przeczytacie na: mamatosiaczka.blogspot.com Zapraszam :)
jeszcze

14.4.2020

Gdy tylko zobaczyłam tę grę, musiała być moja. Świetna grafika, żywe kolory, wiele szczegółów i te dopracowane detale (wpleciony również aspekt edukacyjny, mianowicie autorzy zwracają uwagę na problem zanieczyszczenia środowiska). Więc gdy już się na nią napatrzyłam okazało się, że to bardzo przyjemna gra dla całej rodziny. Nie jest trudna ale wymaga od gracza trochę myślenia i kombinowania, przy planowaniu kolejnych ruchów. Moim zdaniem przy Ślimakach dobrze bawić się będą nie tylko dzieci ale również dorośli.

2.4.2020

Super wykonana – twarda plansza, drewniane ślimaki i dobre kostki. Zasady banalne. Plansza jest super ilustracją, która sama w sobie wciąga. W grze trzeba odrobinę pogłówkować, jak nie być najszybszym i jednocześnie najwolniejszym. Możemy przesuwać wszystkie pionki na planszy co powoduje, że możemy popsuć plan innym graczom. Gra ma dodatkowy walor edukacyjny. Po zakończonej rozgrywce gracz dostają żetony oznaczające śmieci zebrane w lesie.

10.8.2021

Szybka, przyjemna i nieskomplikowana gra losowa, z pewnym elementem strategii. Trochę przypomina mi grę pędzące żółwie, choć zasady i rekwizyty są nieco inne. Gra jest w porządku, ładna, kolorowa, oprócz rzucania kostką ma element wymagający myślenia, nie mniej szału nie ma. Pędzące żółwie w zderzeniu ze ślimakami według mnie wygrywają.

23.4.2020

Specyficzna gra, której jeszcze nie było. Zasady są proste, losujecie kolor ślimaka i go nie ujawniacie, rzucacie kośćmi i przesuwacie ślimaki – nie tylko swoje a wszystkie. Wygrywa…. Oczywiście najwolniejszy ślimak! Wciągająca, polecam!

17.4.2020

Wspaniała gra dla całej rodziny. Dziadkowie, rodzice oraz dzieci mogą zmierzyć się w wyścigu ślimaków. Pięknie wykonana, kolorowa gra, w której wygrywa najwolniejszy ślimak. W czasie rozgrywek zawsze jest wesoło. Polecam.

7.4.2020

Jeśli szukacie dobrej gry rodzinnej, prostej w tłumaczeniu, z bardzo fajną zasadą, że wcale nie warto być pierwszym na mecie, do tego solidne wykonanie elementów gry to obowiązkowo musicie poznać "Ślimaki to mięczaki"

23.1.2020

Banalne zasady połączone z świetną zabawą. Decyzje są proste - jak to przy grach dla dzieci, lecz nie prostackie. Dzięki temu że nikt nie wie do kogo należy ślimak danego koloru gra jest jeszcze ciekawsza. Polecam!

16.4.2020

Gra dzięki której moje dzieci z wielką chęcią sięgają po gry planszowe, nie zliczę pojedynków rozegranych z moimi dziećmi. Proste zasady i szybka rozgrywka to tylko nieliczne plusy tej planszówki. Gorąco polecam.

6.3.2022

Bardzo lubimy Ślimaki to mięczaki. Można grać z dziećmi, ale dorośli również dobrze się bawią. Taka trochę kostkowa wersja Pędzących żółwi- Mamy obie gry i obie zostają z nami na dłużej a to o czymś świadczy.

12.4.2020

Super gra, proste zasady, świetne wykonanie (gruby karton, drewniane pionki). Krótka rozgrywka, a można grać godzinami. Dzieciaki uwielbiają kolorową planszę. Gra to wyścig, ale nie możemy być najszybsi! :)

16.1.2022

Polecam. Prosta gra, ale aktywująca strategiczne myślenie. Bardzo fajna. Jak dotrzeć do mety najwolniej jak się da :) Kombinujesz Jak ruszyć się przeciwnikami, żeby samemu na tym zyskać ?

6.4.2020

Świetnie wydana, kolorowa gra planszowa ucząca najmłodszych dzieci pierwszych strategicznych działań i odrobiny zastanowienia przed wykonaniem kolejnego ruchu. Zabawa dla całej rodziny.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności