logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Hama EMW-500 (182699). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Hama EMW-500 (182699).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Hama EMW-500 (182699) liczba opinii klientów wynosi 284, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 7, a średnia ocena to 4.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 248, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Avans liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 17, a średni wynik to 3.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Electro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 3.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediamarkt liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

Zaletą tej myszy jest jej kształt i nie chodzi tylko o jej prawie pionowy układ ale także o to, że między palcem środkowym (3) a serdecznym (4) jest wypukłość która umożliwia wygodne podniesienie myszki, czego nie widziałem w innych podobnych myszkach. Natomiast wadą jest ustawienie lasera. Trzymając myszkę w naturalny sposób laser ustawiony jest skośnie i przesuwanie myszki w lewo-prawo powoduje przesuwanie kursora mszy po skosie. Natomiast jeżeli chcemy aby kursor odzwierciedlał kierunki ruchu myszy musimy trzymać mysz przekrzywioną w lewą stronę czyli w nienaturalny sposób, co zaburza efekt ergonomiczności jaki miała dawać i powoduje, że niektórzy uznają, że myszka jest nieprecyzyjna.Nie wiem jak to jest w innych myszkach tego typu (ergonomicznych) ale gdyby laser dawało się ustawić pod indywidualne potrzeby (lekko obracać lub dawać możliwość ustawienia programowo) to taka myszka byłaby idealna.
jeszcze

10.1.2020

Jestem bardzo mile zaskoczony tą myszką. Jest lekka, działa bez zarzutu i rzeczywiście praca z nią nie męczy ręki. W mojej pracy często przychodzi mi edytować pliki graficzne. To wymaga precyzji i bezwzględnej dokładności odczytu ruchu ręki przez myszkę. Nie spodziewałem się, że taka, niedroga myszka spełni (z nadwyżką) moje oczekiwania. Myszka po podłączeniu nadajnika do portu USB jest od razu "ready ton use", nie trzeba się nigdzie rejestrować, logować, zostawiać swoich namiarów, ściągać oprogramowania itd...Szkoda jedynie, że ma zasilanie bateryjne. Fajnie byłoby, gdyby jakoś ładowała się np. od USB. Jeśli powstanie taka wersja-na pewno ją kupię.

Myszka która zmienia perspektywę używania. jest zupełnie inna i samo podejście do jej używania się kompletnie zmienia. Na początku jest trochę dziwnie. Nawet bym powiedział, że nienaturalnie. no bo człowiek przyzwyczajony do "tradycyjnej" myszki czuje się inaczej. Ale po tygodniu-dwóch praca staje się po prostu przyjemnością. I mówię tu o pracy a nie używaniu sporadycznym. Po prosty trzeba się trochę przyzwyczaić do tej zmienionej pozycji, a potem zaczyna się już inna praca. Wygoda w korzystaniu jest genialna. To zupełnie coś innego. Sama myszka spisuje się naprawdę dobrze, ale to wygoda z korzystania robi robotę.

29.5.2022

brak problemów z połączeniem i opóźnieniem. praca na baterii alkalicznej 2000 mAh to około 3 do 4 tygodni bez wyłączania. za taką cenę nawet dobra.co do wad, na "chropowatych" podkładkach sensor może się gubić, kursor nieraz przeskakiwał w losowe miejsce. nie nadaje się do grania w FPS-y. po paru miesiącach środkowy przycisk myszy potrzebował mocniejszego przyciśnięcia (potem samo się naprawiło). poślizg nie jest najlepszy przez chropowate plastiki na spodzie, potrzebuje kliknięcia i około sekundy aby się wybudzić.zalety:wymieniłem ją na logitech ergonomic i mogę powiedzieć, że Hama jest o wiele wygodniejsza

31.3.2021

Na początku wydawała się za mała do mojej 20cm, niezbyt szerokiej dłoni, po tygodniu się przyzwyczaiłem. Czułem niepokojące kucie w nadgarstku przez pierwszy tydzień, ale przeszło i teraz czuje że ręka ma bardziej rozluźnione mięśnie po całym dniu pracy niż z inną myszką.<br><br>Kiepsko ulokowany włącznik i słaby uchwyt baterii sprawia, że mysz przestaje działać od czasu do czasu (~2 razy w ciągu dnia). Trzeba wtedy, obrócić myszkę, dosunąć włącznik lub poprawić baterię. Niby drobnostka a trochę wybija z pracy. Na pewno się nie nadaje do gier :D

16.2.2021

Ok tydzień zajęło mi przyzwyczajenie się do tej myszki - było ciężko, przy każdym kliknięciu, ze względu na jej pionowe ułożenie, przesuwałem wskaźnik myszki siłą nacisku palca. Długo szukałem idealnego chwytu. Ale kiedy w końcu się do niej przyzwyczaiłem - nie chcę wracać do zwykłej. Gadka o wykrzywionych kościach i ścięgnach w ręce podczas korzystaniu z prawdziwej myszki to prawda - po przejściu na tę myszkę o wiele swobodniej mi się porusza ręką i lezy jakoś tak... naturalniej :)

12.4.2021

Od jakiegoś czasu rozglądałam się za myszką bardziej pionową, ale nie wymagającą instalacji sterowników jak Logitech.Ta idealnie się sprawdza ale może nie spełniać swojego zadania dla osób o dużych dłoniach. Kilka dni zajęło przyzwyczajenie się do niej ale było wartoJedyny minus albo różnica do poprzednich myszek - myszka przechodzi w stand by nieużywana i żeby ją wybudzić trzeba kliknąć.Może być za mała dla osób o większych dłoniach - do damskich dłoni rozmiar M pasuje idealnie

15.11.2020

Do yourself a favor and start using this before you get pain. My physiotherapist recommended this type of mouse for my wrists and palm. It took a while to get used to it - first I even thought I stress my arm more but the palm pain is basically gone (even 6 months of physiotherapy couldn't fix the problem completely as I was just coming back to my bad mouse and bad work setup). My friend also got it and saw improvements, I wish I knew these types of mouses existed years ago.

28.4.2020

Jest to moja pierwsza mysz ergonomiczna. Przyzwyczaiłem się do niej bardzo szybko, wręcz intuicyjnie. Wygodnie mi się z niej korzysta. Jakbym miał podjąć decyzję o zakupie to zdecydowanie kupiłbym ją jeszcze raz. Dużo wygodniej się korzysta. Kupiłem na raz myszkę i żelową podkładkę więc nie wiem na ile, które pomogło czy oba ale nadgarstek mnie już nie boli i korzysta się bardzo wygodnie. Zdecydowanie lepiej się czuję. Dziękuję za ten towar i usługę jego dostarczenia.

23.2.2021

Spodziewałem się niestety wyższej jakości. Jakkolwiek ergonomia jest akceptowalna (choć oczywiście to kwestia gustu), to jakość wykonania jest bardzo chińska. Mój egzemplarz ma na przykład kółko które wydaje nieprzyjemny pisk przy poruszaniu. Mi osobiście nie przypadła też do gustu oś myszy, tj. kierunek który wskazuje "północ" - wydaje mi się że mimo ergonomicznego kształtu bryły wymusza na użytkowniku dziwne nieergonomiczne wygięcie nadgarstka w prawo.

Dla mnie ta myszka to spore zaskoczenie. Coś zupełnie innego, niż normalna myszka. Pierwsze wrażenie to trochę jak do jeżą :) Jak to chwycić. Ale powiem, ze to zupełnie inna liga niż zwykłe myszki. Modele pionowe, bo chyba tak to się teraz nazywa, to zupełnie inna liga. Jeżeli ktoś pracuje, dużo pracuje na komputerze, to takie rozwiązanie jest właściwie wskazane. To działa i wpływa na komfort. Warto mieć i używać. I się przekonać.

6.2.2019

pierwszy dzień 12h w pracy zaliczony, kwestia przyzwyczajenia do innego ułożenia ręki, dla tych co mają problemy z nadgarstkami np. cieśń nadgarstka będzie super, rzeczywiście...naturalne ułożenie ręki. Dla mnie mogłaby być trochę wyższa, żeby palce swobodnie leżały i ciut pękata do wnętrza dłoni - jestem zadowolony z zakupu. Minusem jest dość głośne "klikanie"...słychać że pracuję myszką wokoło.

9.4.2021

Aby uniknąć przeciążeń związanych z pracą przy komputerze, a po już rozpoznanych chorobach takich jak np. łokieć tenisisty, to ta myszka jest świetna. Mi osobiście bardzo łatwo przyszło przystosowanie się do niej. Dała mi też dużą ulgę, ponieważ nie wywołuje tak dużego bólu podczas ruchów palców jak podczas pracy zwykłą myszka.Myszka jest stabilna i dobrze trzyma się w dłoni.

31.3.2021

For the price OMG!!! I have a damaged wrist for many years now and this product has changed my life, Reduced pain, less shoulder strain and it works really well. A little high and you can knock it off the desk fairly easily, but even that did not damage the mouse. For the price i recommend, i believe it does the same job as far more expensive models.

26.6.2020

Ogólnie bez większych zastrzeżeń - dobrze się nią pracuje, czuję dużą poprawę w stosunku do zwykłej myszy, ale nie leży mi w dłoni perfekcyjnie (plus wolałabym, żeby była jeszcze bardziej pionowa). Za tę cenę 5/5, fajnie móc przetestować taki rozwiązanie za rozsądne pieniądze, ale jednak w dalszej przyszłości pewnie wymienię ją na inny model.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności