logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Harman Kardon Citation Multibeam 700 Hkcitamb700Blkeu. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Harman Kardon Citation Multibeam 700 Hkcitamb700Blkeu.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Harman Kardon Citation Multibeam 700 Hkcitamb700Blkeu liczba opinii klientów wynosi 5, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

5.8.2021

Rewelacyjny do słuchania także muzyki ,poprzedni JBL 9.1 nie dawał rady .Mam w pokoju 16m2 głośność wystarczająca potrafi jednak znacząca się różnić w zależności od źródła.Asystent google działa choć nadal po angielsku .Plus za możliwość rozbudowy systemu .Bas mocny na ustawieniu minimalnym aż za mocny to minus że nie da się zejść jeszcze niżej.Brakuje mi podstawowej możliwości regulacji tonów wysokich.I.glosnosci głośnika centralnego.Wreazcie soundbar który gra dobrze i w muzyce i filmie.

2.5.2021

dobry dźwięk, mocny bas w połączeniu z subwooferem. Nie jestem znawca ale porównywałem ze sprzętem 2 razy droższym bose i denon i nie mogę powiedzieć by mocno im ustępował.

22.7.2021

Wykonanie rewelacja. Dźwięk czysty, bass soczysty. Jedyny minus, troszkę cichy. SB 26 jest dużo głośniejszy.

16.11.2020

Niesamowity dźwięk jak na takiego rozmiaru urządzenie.

9.10.2020

Super

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności