logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Hecht 971 W. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Hecht 971 W.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Hecht 971 W liczba opinii klientów wynosi 149, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 76, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 73, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

2.4.2022

Pilarka sprawdziła się, bez problemu tnie na różnych wysokościach prawie do 4 m. Piszę "prawie', ponieważ dla osoby 163 wzrostu - to do 3,50. Dla kobiecych rączek trochę za ciężka, ale dałam radę. Ogólnie bardzo dobra pilarka, bez problemu tnie nie tylko gałęzie ale też grube konary do 25 cm. Bez problemu zakłada się łańcuch, dzięki dołączonemu zestawowi odpowiednich narzędzi. Olej do smarowania łańcucha trzeba kupić we własnym zakresie, a szkoda gdyż za tą cenę można by było dołączyć olej zwłaszcza, że dołączona była plastikowa buteleczka "pusta". Była by to wisienka na torcie!

1.5.2021

w tej cenie (ok. 350pln) pięć gwiazdek. ważne - nie podcinać od dołu gałęzi - ja zaryzykowałem, piła zakleszczyła się, trzeba było wchodzić na drzewo.ma swoje wady i zalety ale wszystko w odniesieniu do ceny. u mnie mocna eksploatacja więc wiem co mówię. z ważniejszych wad: słabe mocowanie na wysuw. teleskopu (śruba wypadła wkręciłem inną), słaba jakość pokrywy prowadnicy (pęknięta po 1 godz. pracy).

17.11.2020

Jakość wykonania i materiałów pozostawia wiele do życzenia ale piła spełnia oczekiwania i sprawdza się doskonale w tym do czego służy. Za tą cenę nie należy podziewać się wielkiego "wow" ale do amatorskiego, domowego i sporadycznego użytku jest ok. Bardzo dobry bezpośredni kontakt z serwisem producenta i dostępność części zamiennych.

19.1.2021

jeszcze nie użyłem, ale pierwsza ocena, wzrokowa, jest pozytywna. Łatwo zmontować do pracy. Możliwość zmiany kąta ustawienia części tnącej w stosunku do wysięgnika, oraz długości teleskopu dają szansę na wygodne, bezpieczne cięcie trudnodostępnych gałęzi.

17.8.2020

Piła dobra, tylko plastikowa osłona napędu łańcucha pęka pod wpływem wciąganych pod nią ścinków. Brak regulacji naciągu przez pokrętło, trzeba odkręcać dwie śruby aby zdjąć tę właśnie pękająca osłonę. Reszta bez zarzutu.

4.9.2019

Bardzo dobry produkt.Doskonale radzi sobie z grubszymi konarami drzew.Trochę niestabilna praca w pozycji pionowej ze względu na wagę urządzenia,ale do pomocy dodano szelke zakladana przez plecy.in i ub

22.3.2022

Używana w ostatnim czasie dosyć intensywnie. Działa bez problemu. Dla niektórych jej waga może być problemem zwłaszcza gdy chce się sięgnąć naprawdę wysoko.

20.5.2021

jedyny zarzut to taki, że urządzenie jest ciężkie i niewyważone, przez co operowanie wysięgnikiem jest dość uciążliwe. Ale spełnia swoją funkcję.

4.10.2020

Wszystko fajnie, bardzo przydatna, ale niestety, po pierwszym używaniu rozpadła się obejma blokująca przedłużenie wysięgnika nie z mojej winy.

10.5.2021

Piła nie ma jeszcze zbyt dużego przebiegu u mnie ale jest OK. Działa, jest "ustawna", cięcie nie wymaga nacisku. Jestem bardzo zadowolony.

30.11.2020

Piła dała radę z naprawdę grubymi gałęziami. Ma wystarczającą moc. Żadnych problemów z nią nie mam, ale... przyciąłem dopiero 5 drzew.

22.4.2020

Spełnia swoje zadanie. Ścinałem dość grube gałęzie kasztanowca i szła jak w masło. Jak na moje sporadyczne użytkowanie - dobry wybór.

5.5.2020

Świetna nie wiem jak wcześniej mogłam bez niej funkcjonować w ogrodzie pełnym drzew. Tnie lepiej niż by się można było spodziewać.

24.7.2020

naprawdę jestem zadowoony do prac w ogrodzie super , duzo oleju zuzywa na chłodzenie łańcucha, ale przynajmniej dłuzej po chodzi.

17.8.2020

Piła spełnia moje oczekiwania , bardzo dobrze sobie radzi nawet z grubymi gałęziami. Uważam , iż był to bardzo udany zakup.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności