logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Hi-Tec Tribulus Terrestris Professional 100 Kaps. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Hi-Tec Tribulus Terrestris Professional 100 Kaps.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Hi-Tec Tribulus Terrestris Professional 100 Kaps liczba opinii klientów wynosi 263, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 259, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

11.5.2020

Polecam efekty sa zgodne z opisem. Obserwuję wpływ na poprawę regeneracji organizmu, a także łatwiejsze zasypianie i niwelowanie skutków długotrwałym zmęczeniu. Obok wymienionych efektów zauważam dobry wpływ na tonus mięśniowy i ich masę. Firma chwali sie też wpływem na poprawę sprawności seksualnej, oraz zwiększenia libido... nie kłamią na pewno wpływa. Człowiek wypoczęty wyspany z dobrze zbilansowaną dietą i suplementacją efekt na pewno taki odczuje większy lub mniejszy w zależności od cech osobniczych. Czy czyni cuda w moim przypadku nie ale niewątpliwie daje dobre kompleksowo efekty, które zostają zachwiane przy niewłaściwej diecie bądź nadmiernym wysiłku fizycznym.Ja Polecam

25.7.2021

Chciał bym sprostować opinie co do zgagi która jest niby po tym produkcie, nie piszczie takich głupot dopuki nie porównacie z innym podobnym preparatem przez was zakupiłem testo stack bo tylko 2 tabletki dziennie po tym to dopiero zgaga i ból żołądka biegunkaBlack devil 0 zgagi jest ok możliwa jak za mało wody wypijecie pach wszystkie piguły na raz 100lm wody to macie, ja co pigułę tyle wypijam i jest wszystko ok :)

20.7.2021

Działanie czuć po jakiś 2 tygodniach więcej siły i chęci do ćwiczeń. Co do zapachu mi nie przeszkadza. Jedyny minus to problemy ze snem po użyciu w zalecany sposób. Zmieniłem godzinę dawkowania i wszystko w porządku. Mogę być indywidualnym przypadkiem który ma problemy ze snem po użyciu black devil. Szczerze mówiąc mogę polecić ten boster wszystkim którzy chcą poprawić swoją kondycję fizyczna i nie tylko, :)

2.1.2022

Jeśli chodzi o dawkowanie to każdy musi sobie sam podpasować, tak by się dobrze czuł.Ja biorę w dzień treningowy 2 x 4 kapsułki:- pierwsza dawka prze treningiem bądź po treningu, - druga dawka przed snem,W dzień nietreningowy:- 1 x 4 kapsułki przed snem.Zdecydowanie lepiej mi się śpi i szybsza regeneracja.Zawsze biorę na pusty żołądek popijając duża ilością wody.

22.11.2021

naprawdę działa, co ciekawe największy efekt czułem juz po pierwszych dniach tak do miesiąca..libido jakoś strasznie po tym nie podskoczyło ale ogólnie poczułem lepsze samopoczucie oraz regeneracja organizmu i to nie był efekt placebo. Nadmienię tylko, że brałem już tego rodzaju boostery i powiem szczerze, że dopiero stosując Black Devil poczułem jakąś różnice.

2.4.2019

nie wiem czy to przypadek ale ze dwie kapsułki sie rozpadły chyba podczas transportu i w środku bylo wszystko w pyle czyli w zmielonym tribullusie, nie wpływa na jakość ale taka niepewnosc sie pojawia bo nigdy z tym sie nie spotkalem a jadlem wiele supli.

23.3.2022

Działa fajnie wspomaga regenerację ma bardzo dużo kluczowej substancji w porównaniu do konkurencji i podobnego z tej samej firmy. Moim zdaniem lepszy od Black Devila Hi Tecka z tego powodu i wystarczą tylko dwie kapsułki, a nie osiem jak w BD.

6.1.2022

Najbardziej wpływa na sen - odkąd stosuje Black Devil to sny mam kosmiczne. Po pierwszych dwóch użyciach - problemy żołądkowe. Być może lekko wpływa na poziom energii, ale trudno mi na 100% stwierdzić czy to nie efekt placebo.

7.2.2021

Lepiej się śpi, wstaję lepiej wypoczęty, ćwiczenia i libido nieco lepsze - może placebo, ale włosów nieco wypadło, to znaczy, że T wzrósł. Na pewno nie do zażywania ciągle, a okresowo. Może wrócę.

26.4.2021

Produkt ma intensywny zapach ziół, co moze wydawać sie mocbo uciążliwe. Dawkowanie o połowę mniejsze niz na opakowaniu wystarczy do osiągnięcia efektywności.

20.3.2021

Trzeba trochę dłużej pobrać, jakieś 3 tygodnie i wtedy czuć działanie. Zdecydowanie większa energia i chęć do ćwiczeń i działania. Polecam!!

28.4.2021

Bardzo dobry produkt! Dziala jak jeden z nielicznych boosterow. Nigdy nie pisze opini ale ten produkt naprawde robi robotę.

17.4.2020

Super produkt. Po pewnym czasie stosowania czuć zwiększony poziom produkcji testosteronu. Za te pieniądze najlepszy :)

21.3.2022

Ciezko ocenić, mam 28 lat poprawa libido ale na pograniczu placebo, jednak kolega odczuł mocna poprawe w tej kwestii

1.5.2019

Faktycznie podnosi poziom testosteronu zarówno wolnego jak i tego drugiego. Potwierdziło się u mnie badaniami.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności