logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Himalaya Herbals Odżywka proteinowa Miękkość, Delikatność i Blask. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Himalaya Herbals Odżywka proteinowa Miękkość, Delikatność i Blask.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Himalaya Herbals Odżywka proteinowa Miękkość, Delikatność i Blask liczba opinii klientów wynosi 7, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

27.10.2016

Bardzo dobra odżywka. Włosy świetnie się po niej rozczesują. Nie obciąża ich. Po niektórych odżywkach mam wrażenie, że włosy zostają nieprzyjemne w dotyku, takie jakby lekko tłuste nawet, jeśli wyleję dwa razy więcej wody, żeby je spłukać. Po odżywkach z firmy Himalaya nie mam takiego problemu. Włosy są bardzo przyjemne w dotyku.

18.11.2016

Gdyby nie cena, to odżywki Himalaya byłyby idealne. Włosy świetnie się po nich rozczesują, są miękkie i lśniące. Czasem po innych odżywkach miałam odczucie, jakby włosy były pokryte jakąś sztuczną, lekko tłustą substancją. Po Himalayi są zawsze świeże.

12.9.2016

Gdyby nie dość wysoka cena, za tej wielkości opakowanie, to odżywka byłaby rewelacyjna. Włosy są gładsze i dużo lepiej się po niej rozczesują, dzięki czemu mniej ich wypada.

18.12.2019

Bardzo dobry produkt. Włosy wyglądają na zdrowsze i mocniejsze. Dużo lepiej się układają (mam dosyć niesforne włosy) i rozczesują.

9.8.2016

Produkt antyalergiczny, nie uczula.

13.5.2020

Lubię ta serie kosmetykow

14.7.2020

polecam

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności