logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie i-tec Thunderbolt3 / USB-C Dual Display Port 4K Power Delivery 85W (TB3CDUALDPDOCKPD). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu i-tec Thunderbolt3 / USB-C Dual Display Port 4K Power Delivery 85W (TB3CDUALDPDOCKPD).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu i-tec Thunderbolt3 / USB-C Dual Display Port 4K Power Delivery 85W (TB3CDUALDPDOCKPD) liczba opinii klientów wynosi 12, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

20.4.2020

Bardzo, bardzo zadowolony.Stacja dokujaca i-Tec (p/n TB3CDUALDPDOCKPD) podlaczona. Dziala bez problemow z MacBook Pro 2018 (2 porty TB3) i ThinkPad Carbon X1 v6 (2x TB3, HDMI, 2x USB-A v3.1). w obu przypadkach polaczenia do 'bazy' oczywiscie przez TB3. Do stacji podlaczone 2 monitory przez porty DisplayPort, w obu lapkach jako dodatkowe ekrany (tj. wbudowany + 2 zewn). Plus pare urzadzen, typu klawiatura+mysz/sluchawki Plantronicsa/token (2FA)/aktywna podkladka pod lapka (tj. chlodzaca/z wentylatorem), czyli 'standard do WFH' nb . Plus skorzystalem z portu Eth.Poprzedni uklad to byl bajzel. Mialem adapter StarTech (USB-C -> HDMI/Eth/USB-A) + 4-portowy hub USB podlaczony do wspomnianego StarTecha.W przypadku Maca oznaczalo to, ze moglem korzystac tylko z jednego z monitorow. Moj adapter StarTecha nie ma PowerDelivery, wiec do drugiego TB3 wpinalem zasilanie. W przypadku Carbon X1 mialem w lapku wyjscie HDMI, moglem wiec podpiac drugi monitor. Urzadzenia zewnetrze powpinane do wspomnianego wczesniej 4-portowego huba USB. Zamiana tej pajeczarni na jedna stacje- poza utylizacja obu monitorow w Maku- pozwolila odzyskac troche miejsca na biurku. No i do lapkow idzie teraz juz tylko jeden kabel- TB3 ze stacji.Z uwag: na Macu zdarza sie, ze ekrany zmieniaja 'polozenie' w aranzacji. Ten z monitorow, ktory odezwie sie pierwszy- odkrywany jest przez Maca jako '1'. Czasem to wkurza, choc oczywiscie zmiana aranzacji to pare klikniec/pare sekund. W Carbonie nie mam takich problemow. Ale to oczywiscie nie jest wina stacji, raczej algorytmu detekcji sprzetu. Poza tym- porty USB w stacji nie bardzo nadaja sie do ladowania komorek :), poza tym ze jest tam tylko 5V, to maksymalne natezenie tez jakies niskie (nie znalazlem szczegolow). Telefony laduja sie wiec powoli i statecznie, zadnego quick charge. Ale to w zasadzie nieistotny (dla mnie) szczegol, wczesniej tez korzystalem z odpowiednich ladowarek. Niemniej- czasem te telefony podlacza sie do lapkow (synchro, backup, przerzucanie materialow).Stacja nie jest duza. A konkretnie- mam jeszcze w biurze oryginalna stacje dokujaca z Lenovo- 'baza' od iTec jest dwa razy 'ciensza' i pare cm krotsza (dla mnie ma znaczenie). Moze i oryginalna stacja daje wiecej portow USB i jest port do szybkiego ladowania, ale oryginalna stacja z Lenovo jest takze jakies 3x drozsza (mam na mysli model z portem TB3, portami USB-C i 2xDisplayPort/HDMI, porownujac ceny). O cenach stacji pod sprzet Apple (o porownywalnej funkcjonalnosci) nie wspominam.Aha... No i podlaczylem 'dla testow' Samsunga Note8, tez dziala :) Zachowuje sie tak, jakbym podlaczyl DeXa (co prawda, moge korzystac tylko z jednego z monitorow, ale mozliwosc korzystania z klawiatury/myszy/sluchawek to ciekawa sprawa). Telefon jako miniPC. Tez fajne!Zachecam do przeczytania dokumentacji na stronach producenta. Z jakiegos powodu produkt ten zostal wprowadzony 'na chybcika' bez szczegolow. Part Number na poczatku opisu.
jeszcze

5.11.2020

Stacja podłączona do MacBooka Pro 16 (2019) z jednej strony i dwu monitorów LG 29UB67-B z drugiej (DisplayPort + USB), Po rozpakowaniu , podłączeniu wszystkich kabli i włączeniu zasilania macOS od razu wykrył monitory, ustawił je w takim samym rozłożeniu jak bez stacji (były kable 2x TB3-DP). Zasilanie laptopa działa bez zarzutów.Stacja po 8 godzinach ciągłej pracy jest tylko lekko chłodna.Na biurku stoi stabilnie, nie przesuwa się pod obciążeniem kabli - gumki na podstawie dobrze hamują.

1.6.2020

Stacje kupiłem do macbooka pro 16, działa bardzo dobrze, wszystkie porty zajęte, zero spowolnienia, dwa zewnętrzne monitory działają niezależnie (na innych stacjach był efekt screen mirroru - tutaj są dwa osobne ekrany i działa to dobrze), na minus - stacja robi się gorąca przy dłuższej pracy choć to nie wpływa na jej wydajność.

Generalnie spoko stacja, ale jest jeden niuans. Tylko jedno wyjście obrazu to DisplayPort++. Drugie to zwykłe DisplayPort do którego nie podłączymy np. kabla DP - HDMI. Żeby to zadziałało trzeba dokupić specjalny adapter. Szkoda, że nie ma o tym informacji w opisie produktu ani na stronie producenta.

23.1.2022

W sumie jestem zadowolony. Trzeba było się nagimnastykować ze sterownikami na Linuxie, ale jak już się to obsłuży to hula jak wariat. Przy dwóch podłączonych monitorach i paru urządzeniach peryferyjnych strasznie się grzeje. Ogólnie oceniam 4/6.

8.6.2021

Stacja jest taka, jaka być powinna. Pracuje z monitorem 32cale 4k. Do stacji mam na stale podpiety dysk na usb-c oraz interfejs audio po usb 3.0. Całością steruje MacbookPro. Wszystko działa sprawnie i bez problemów. Polecam!!!

21.2.2020

Chyba najtańsza stacja Thunderbolt na rynku, z takimi parametrami. Spisuje sie świetnie,.

13.4.2021

Urządzenie jest ok. Robi co ma robić. Używam z Dell 5510.Polecam.

28.7.2021

Jestem zadowolony, znakomicie spełnia swoją funkcję

Dobra stacja dokująca,

24.9.2020

ok

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności