logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie INNA MATERIAŁOWE GUMY DO ĆWICZEŃ TAŚMY DO REHABILITACJI MATERIAL3. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu INNA MATERIAŁOWE GUMY DO ĆWICZEŃ TAŚMY DO REHABILITACJI MATERIAL3.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu INNA MATERIAŁOWE GUMY DO ĆWICZEŃ TAŚMY DO REHABILITACJI MATERIAL3 liczba opinii klientów wynosi 134, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 134, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.7.2021

Gumy są dosyć szerokie (jak się stoi ze złączonymi nogami to mogą zjechać u szczupłej osoby), ale dobrze nadają się do ćwiczeń na nogi i pośladki, szczególnie różne wymachy nogą itp. Poziom rozciągliwości oceniam dobrze. Zielona guma jest najlżejsza, ale na początek i tak daje w kość. Polecam.

18.6.2021

Zgodny z opisem. Nie ćwiczę długo, ale wydają się być solidnie wykonane. Silikonowe paski na wewnętrznej stronie powodują, że guma się nie zsuwa. Czuć różnicę w oporach taśm. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Polecam.

29.1.2021

Gumy super, plus za to że mają w środku dodatkowe zabezpieczenie przed zsuwaniem. Na każdej gumie jest też oznaczenie, czy jest light, medium czy hard więc nie musze pamiętać która jest jaka. Polecam

9.3.2021

Identyczne jak na zdjęciach, bardzo dobre jakościowo, super sprawdzają się przy ćwiczeniach, gumy nie spadają ani nie rolują się podczas ćwiczeń. Jestem zadowolona z zakupu :)

2.3.2021

U mnie się nie sprawdziły. Trzeba szeroko rozstawać nogi, bo ciągle ładują na podłodze. Są dobre jak mam wąsko nogi a gumy Dos wysoko na udach, ale tak się nie da ćwiczyć...

28.12.2021

Gumy są wspaniałe, miałam takie klasyczne z decatlohnu i nie dało się z nimi ćwiczyć. Rolowały się i wrzynały w ciało. Te są CU-DOW-NE. Komfort 100%.

2.3.2021

dobrze, że wybrałam właśnie te gumy, są bardzo solidne, trzy stopnie oporu w sam raz do wzmocnienia różnych części ciała, długość taśm też w sam raz

20.5.2021

Gumy są świetne. Czuć różnicę w oporze. Nie rolują się, są szerokie i maja antypoślizgowe taśmy od spodu. Kobiece kolory. Jak najbardziej polecam.

28.6.2022

Gumy są świetne!!! wręcz powiedziałabym że idealne jak za taką cenę. Pierwszy trening już za mną na nowych gumach i jest ogień..!!!

16.3.2021

Gumy bardzo dobrej jakości. Podczas ćwiczeń się nie zsuwają, dobrze przylegają. Jak na początkującą opór wystarczający. :)

18.6.2021

dopiero odebrałam więc jeszcze nie ćwiczyłam, ale bardzo mi się podobają, są dobrze wykonane, w środku gumowane. Polecam

4.3.2021

Ekstra. Porządnie wykonane, ładne, nie ściągają się. Faktycznie mają duży opór. Dużo większy niż zwykle gumy. Super

20.3.2021

Super sprawa. Guma działa. jak należy. Dzięki temu moje trening jest bardziej wartościowy.

22.12.2020

Towar wygląda dobrze. Obdarowany Użytkownik po rozpakowaniu przekona się o trwałości

5.4.2021

Bardzo solidne gumy o mocnych oporach, zwłaszcza fioletowa jest dla twardzieli. ;)

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności