logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie John Frieda Frizz-Ease - odżywka prostujaca włosy 250 ml. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu John Frieda Frizz-Ease - odżywka prostujaca włosy 250 ml.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu John Frieda Frizz-Ease - odżywka prostujaca włosy 250 ml liczba opinii klientów wynosi 6, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 3.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

24.11.2009

Ta odżywka bardzo dobrze nawilża włosy i sprawia, że podczas suszenia nie puszą się. Faktycznie sprawia, że włosy są proste i nie kręcą się tak bardzo. Ale wiadomo odżywka prostownicy nie zastapi, choć tej niewiele brakuje. Opakowanie stabilnie stoi i jest wygodne w użyciu. Odżywka pachnie bardzo ładnie i delikatnie. Łatwo się rozprowadza na włosach i jest wydajna. Nie obciąża włosów. Uważam jednak, że cena jest za wysoka. Całe szczęście ja dostałam ją w prezencie.

22.11.2009

Stosuję tą odżywkę, bo jest genialna, ale trochę droga, ale plusem jest to, że starcza na 3 miesiące jak ją raz w tygodniu stosuję. Zawiera w składzie silikony, które powodują, iż włosy się nie puszą i nie kręcą w każdym kierunku.

15.11.2009

Bardzo dobra jest na odzywka, bo włosom puszącym się i kręconym nadaje gładkości i doskonale działa, bo po niej z łatwością można ułożyć dowolną fryzurę. Odżywka ta wnika głęboko w włosy jak i cebulki, działa rewelacyjnie.

18.11.2009

Po tej odżywce włosy są pięknie lśniące i pięknie się układające. Włosy po zastosowaniu tej odżywki są wyprostowane i to na całej długości od góry po samiutkie końce. Polecam, bo jakość tej odżywki jest niesamowita.

16.11.2009

Doskonale działa ta odżywka, bo powoduje, iż włosy są wygładzone. Jest to dodatek do szamponu, najlepiej jak się używa tego i tego. Wtedy efekt jest cudowny. Jak to odżywka doskonale odżywia włosy.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności