logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Kenwood KVL6370S. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Kenwood KVL6370S.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Kenwood KVL6370S liczba opinii klientów wynosi 88, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 17, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 63, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.11.2020

Robot świetnie radzi sobie z ciastem na pizzę i na chleb. Trzeba jednak trzymać się instrukcji odnośnie limitów wyrabiania, bo słychać wyraźnie, że ugniatanie ciasta wymaga sporej mocy. Przystawka szatkująca ROTO niczym się nie różni od maszynki, którą kupiłem wiele lat temu - posiada te same wady i zalety. Postępując według instrukcji i używając robota na mocy 3 oraz 4 zatkała się po chwili w trakcie szatkowania czerwonej kapusty. Bębny nie są stożkowe, więc wypychanie posiekanych warzyw nie działa w pełni efektywnie. Przygotowanie ziemniaków na placki ziemniaczane również spowodowało, że duża część masy ziemniaczanej została w bębnie. Mielenie mięsa również nie było niczym nadzwyczajnym,maszynka wyraźnie się męczyła, a za pierwszym razem się po prostu zatkała (dodałem być może trochę za dużo mięsa uważając, że robot o takiej mocy sobie poradzi). Przygotowywanie ciast jest mocną stroną tego urządzenia, przystawki są i sprawują się poprawnie, ale brakuje im czegoś co spowodowałoby, aby nie sięgać po inne urządzenia. Bardzo jednak doceniam to urządzenie przy przygotowywaniu ciasta na chleb i pizzę - robi to bardzo dobrze i mam nadzieję, że będzie mi służył do tego celu przez długi czas.
jeszcze

6.1.2021

Dobrze wykonany i wielofunkcyjny sprzęt od firmy Kenwood. Mieszadła i misa dają poczucie solidności, byłem zaskoczony waga mieszadeł, w szczególności mieszadła K. Sama misa aluminiowa, przez co lekka i bardzo pojemna. Mieszadła mają regulacje wysokości, ale klucz do nich regulacji nie jest dołączony w zestawie. Z przystawek Wam blender, szatkownice (nie rotacyjna) i maszynkę do mielenia mięsa. Blender solidny, szklany i dość ciężki. Jest montowany do gniazda wysokich obrotów na górze urządzenia, przez co jest bardzo wysoko i nie wygodnie by dorzucać składniki. Łatwy do mycia, dobrze blenduje. Maszynkę do tej pory użyłem raz, mam wrażenie, że nóż nie jest dobrze naostrzony. Wydaje się solidna,ale muszę jeszcze spróbować. Szatkownica dobrze ściera warzywa, natomiast spodziewałem się lepiej startych ziemniaków pod placki - lepszym rozwiązaniem byłby tu melakster.Podsumowując - mikser rewelacyjny, bardzo ułatwił pieczenie. Dodatki solidne jednak spodziewałem czegoś więcej - myślę, że jeszcze się nauczę lepiej z nich korzystać.
jeszcze

10.3.2022

Ten produkt nie ma wad. Mam go 2lata, gdy obciążysz go pracą ponad jego moc, wyłączy się automatycznie, kiedy silnik ostygnie np. 1/2h może pracować dalej. Raz go zatrzymałem wyrabiając ciasto pierogowe z 2kg mąki. Wszystkie dołączane urządzenia pracują perfekcyjnie. Idealny do dużej kuchni gdzie mógłby stać w jednym miejscu bo jest ciężki, co jest zaletą bo się nie telepie podczas pracy. Nie żałuję ani jednej złotówki z 2100zł.

5.11.2020

Polecam. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Robot świetnie sobie radzi zarówno z ubijaniem białek jak i wyrabianiem ciasta czy to na pizzę czy to na chleb. Ciasto nie zostaje po bokach i można wyrobić nawet bardzo małe ilości na czym bardzo mi zależało. Maszynka do mięsa czy szatkownica również świetnie sobie radzi w przeróżnych zadaniach. Jest to produkt który bardzo ułatwia życie i każdy powinien mieć go w swojej kuchni

2.10.2020

Bardzo dobry robot. Duża moc oraz pojemność misy sprawiają, że robot bez problemu zagniata ciasto na chleb z niemal 2kg mąki! Na tym najbardziej mi zależało. Sama jakość wykonania oraz wygląd to klasa sama w sobie. Warto zapłacić więcej za solidny sprzęt, niż później żałować. Mam nadzieję, że to sprzęt na lata.

12.3.2021

Produkt spełnia moje oczekiwania, świetnie wyrabia ciasto, łatwy w czyszczeniu, dodatkowe akcesoria (maszynka do mielenia mięsa i kielich do blendowania) to plus jednak jeszcze z nich nie korzystałam. Wykonany solidnie, akcesoria (mieszadło, hak, trzepaczka) ze stali są najwyższej jakości. Polecam.

13.9.2018

Robot radzi sobie z każdym rodzajem ciasta. Idealne ciasto drożdżowe nie jest wyzwaniem dla misy oraz mieszadeł dołączonych do zestawu. Ciasto jest nie tylko gładkie, ale przede wszystkim idealnie wyrobione, nawet najlepszy kucharz nie jest w stanie zrobić takiego ciasta ręcznie.

29.10.2019

Jak ja go lubię! :) Praca na nim to przyjemność, a znienawidzone mielenie maszynką reczną mięsa to teraz chwila moment. Lubię działać w kuchni a czasem nawet eksperymentować, wiec w sumie kazda czynnosc dzieki niemu to lekkie i szybkie zadanie. Dla mnie to ogromny plus

28.5.2019

Mieszadła idealnie wyrabiają każdy rodzaj ciasta, ich solidne wykonanie oraz moc robota zachwyca. Wypróbowałam też nakładkę z maszynką do mielenia mięsa, trzy rodzaje sitek pozwoliły mi zrobić farsze, mięso mielone, tartą bułkę i wiele innych. Jestem nim zachwycona

3.6.2020

Robot jest świetny. Wykonanie solidne. Może jest głośny, ale obawiam się, że cichych robotów nie ma. Wszystkie przystawki również działają bez zarzutów. Być może użyłam złego mieszadła, ale ubita piana nie wymieszała się no samego spodu z żółtkami i mąką.

10.10.2017

Bardzo dobra maszyna radzi sobie bez problemu w każdym rodzajem ciasta, drożdżowego a nawet na makaron z mąki durum mój stary bosch nie dawał rady.ładny nowoczesny wygląd i możliwość dokupienia wielu przystawek więc można go rozbudować o nowe możliwości

10.1.2019

Bardzo dobry produkt wart swojej ceny. Jedyne, do czego można się przyczepić, to brak wbudowanego wyłącznika. Aby całkowicie wyłączyć należy wyciągnąć wtyczkę. Bardzo duża możliwość rozbudowy, a wykonanie bardzo łatwe w utrzymaniu czystości.

27.4.2019

Super wydajność w przystępnej cenie. Nawet przy maksymalnych obrotach nie jest bardzo głośny. Jedyny minus dla mnie to misa, dość nieporęczna, zbyt głęboka. Wcześniej też miałam dużą misę ale o wiele bardziej wygodną przy mieszaniu ręcznym

24.6.2019

Przyjemny w obsłudze, a co dla mnie najważniejsze, proste złożenie i rozłożenie części oraz możliwość łatwego mycia i czyszczenia.Duża misa zapewnia komfort pacy bez obawy wylania, czy nie zmieszczenia się przygotowanego ciasta.

27.6.2019

Przyjemny w obsłudze, a co dla mnie najważniejsze, proste złożenie i rozłożenie części oraz możliwość łatwego mycia i czyszczenia.Duża misa zapewnia komfort pacy bez obawy wylania, czy nie zmieszczenia się przygotowanego ciasta.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności