logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie KFA Gamma Chrom 6503-915-00. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu KFA Gamma Chrom 6503-915-00.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu KFA Gamma Chrom 6503-915-00 liczba opinii klientów wynosi 3, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

1.12.2014

Kran jes bardzo łądny i dobrze wykonany, natomiast po zamontowaniu okazało się że wężyki z zestawu są bardzo długie i że musiałyby się sporo zawijać, a wiadomo, że to grozi przetarciem i pęknięciem, dlatego trzeba było znaleźć i kupić inne, krótsze i trochę było zachodu, zeby znaleźć pasujące, bo to podobno jakiś nietypowy model. Nie wiem, czy to kwestia jaki ma się zlew, czy generalnie wyprodukowali za długie - u nas w każdym razie trzeba było je wymienić. Dodatkowo wylewka jest bardzo wysoka i dosyć mocno chlapie,jak woda spada do zlewu z takiej wysokości. To akurat moje niedopatrzenie że nie zmierzyłam, jak to będzie faktycznie wysoko, ale radzę rozważającym ten zakup sprawdzić to i dopiero podjąć decyzję. Poza tym kran fajny, nowoczesny, trochę inny niż wszystkie.
jeszcze

14.12.2013

Ładna, nowoczesna bateria z wysoko umieszczoną wylewką i perlatorem.Niestety boczna regulacja zawsze gdzieś przeszkadza - byłoby wygodniej z mniejszym, węższym pokrętłem. Dobrze, że można umieścić po dowolnej stronie.

12.11.2013

Wygodna, wysoka bateria o nowoczesnym kształcie - pasuje do nowoczesnej kuchni
Warunki usługiPolityka prywatności